Legitymacje studenckie ważne do końca maja

Ważność legitymacji studenckich została przedłużona do końca maja 2020 roku. Pierwotnie legitymacje powinny być przedłużone przed 31 marca 2020. Nowelizację wprowadziło ministerstwo nauki i szkolnictwa wyższego na mocy rozporządzenia. Podobne rozwiązania dotyczą legitymacji doktoranckich.

To oznacza, że nie jest konieczna wizyta w dziekanatach i sekretariatach w najbliższym czasie.

Rozporządzenie Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 12 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie studiów