Nabór wewnętrzny na stanowisko Tutora

DODATKOWY NABÓR WEWNĘTRZNY

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach  w ramach projektu

„Doskonałość dydaktyczna uczelni” ogłasza  dodatkowy  nabór wewnętrzny na stanowisko Tutora

W naborze wewnętrznym mogą uczestniczyć wyłącznie kandydaci zatrudnieni na UJK na podstawie umowy o pracę spełniający łącznie  poniższe obligatoryjne kryteria:

• posiadanie co najmniej stopień doktora
  • udokumentowane, co najmniej 15 letnie doświadczenie w realizacji zadań na stanowisku badawczo-dydaktycznym lub dydaktycznym na podstawie stosunku pracy
  • dający się potwierdzić udział w opracowywaniu dokumentacji związanej z utworzeniem/modyfikacją programu dla studiów konkretnego kierunku (nie dotyczy pojedynczych przygotowywania kart przedmiotów) pierwszego lub drugiego stopnia bądź jednolitych studiów magisterskich.

W przypadku, gdy zgłosi się więcej kandydatów niż wymagane decydującym będzie suma punktów uzyskanych za dodatkowe kryteria:

• kierowanie studiami podyplomowymi (co najmniej raz w ostatnich trzech latach) i/lub – 1 pkt
  • doświadczenie badawcze wyrażone w kierowaniu projektem badawczym finansowanym ze źródeł zewnętrznych – 1 pkt

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku: Wykonywanie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem młodych pracowników naukowych  do zajęć od strony dydaktycznej, np. z zakresu zastosowania nowoczesnych metod i środków dydaktycznych, w tym nowo zakupionych programów komputerowych oraz opracowania materiałów/dokumentów wspomagających zajęcia, np. przygotowanie karty przedmiotu, testu sprawdzającego itp. Wypełnienie niezbędnej dokumentacji z przeprowadzonych spotkań  w wymiarze 2 godzin lekcyjnych na osobę.

Termin wykonania zadania: przewidywany termin realizacji zadania do 30.09.2023 r.

Wymagane dokumenty: oświadczenie/oświadczenia potwierdzające spełnienie obligatoryjnych i dodatkowych kryteriów podpisane własnoręcznym podpisem.

Termin i miejsce składania dokumentów: dokumenty należy złożyć w formie papierowej w terminie od dnia 06 września 2023 r. do dnia 13 września 2023 r. w budynku Rektoratu  UJK Kielce ul. Żeromskiego 5, pokój nr 302, w  godzinach 08.00  - 15.00

Dodatkowe informacje: Kandydaci, którzy złożą wymagane dokumenty we wskazanym terminie, zostaną poinformowani mailowo o wynikach naboru. Rozstrzygnięcie naboru nie jest równoznaczne z zaangażowaniem wybranego kandydata do projektu. Ostateczną decyzję podejmie Kierownik projektu/Rektor. Forma zaangażowania do projektu – dodatek do wynagrodzenia.

Kontakt:

email: marta.gajewska@ujk.edu.pl , tel.: 41 349 7385

email: agnieszka.lominska@ujk.edu.pl, tel. 41 349 7233

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach  w ramach projektu

„Doskonałość dydaktyczna uczelni” ogłasza  nabór wewnętrzny na stanowisko Tutora

• posiadanie co najmniej stopień doktora

Termin i miejsce składania dokumentów: dokumenty należy złożyć w formie papierowej w terminie od dnia 10 sierpnia 2023 r. do dnia 28 sierpnia 2023 r. w budynku Rektoratu  UJK Kielce ul. Żeromskiego 5, pokój nr 302, w  godzinach 08.00  - 15.00

Kontakt:

email: marta.gajewska@ujk.edu.pl , tel.: 41 349 7385