UJK w obiektywie

Jakośc kształcenia w medycynie

Zdjęcie

Debata „Jakość kształcenia w obliczu nowo powstających wydziałów medycznych” była częścią 5 Kongresu Zdrowie Polaków, który odbył się w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach pod Warszawą. Uczestniczył w nim prof. dr hab. Stanisław Głuszek, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Czytaj więcej

Inauguracja Akademii Młodych Reportażystów

Zdjęcie

Czy wśród kieleckich uczniów, którzy 18 października rozpoczęli naukę na Akademii Młodych Reportażystów są następcy Ryszarda Kapuścińskiego i Hanny Krall? Głęboko w to wierzymy!

Czytaj więcej

VI Ogólnopolska Konferencja „Funkcje państwa wobec społeczeństwa i gospodarki w warunkach kryzysu”

Zdjęcie

W dniach 17-19 października w kieleckim Grand Hotelu odbyła się VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Funkcje państwa wobec społeczeństwa i gospodarki w warunkach kryzysu”.

Czytaj więcej

Tytuł Medicus Nobilis dla prof. Stanisława Głuszka

Zdjęcie

„Za pełną oddania pracę dla poprawy stanu zdrowia polskiego społeczeństwa oraz za 50 lat ofiarnej pracy dla podniesienia prestiżu stanu lekarskiego i dobra Polskiego Towarzystwa Lekarskiego” – to uzasadnienie przyznania prestiżowego tytułu Medicus Nobilis. Podczas gali na Zamku Królewskim w Warszawie ten zaszczytny tytuł i sygnet otrzymał prof. dr hab. Stanisław Głuszek, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Czytaj więcej

II Świętokrzyski Kongres UTW

Zdjęcie

Aula wypełniona niemal do ostatniego miejsca, interesujące wykłady oraz życzliwa atmosfera – tak wyglądał II Świętokrzyski Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku, który odbył się 26 września 2023 r. w murach Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK. W obradach wzięło udział blisko 300 osób reprezentujących 15 Uniwersytetów Trzeciego Wieku z terenu województwa świętokrzyskiego.

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie w Bibliotece Uniwersyteckiej

Zdjęcie

W Bibliotece Uniwersyteckiej odbyło się czytanie książki Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Wśród czytających były władze uczelni.

Czytaj więcej

Adapciak w Jastrzębiej Górze

Zdjęcie

Wycieczki, rejs, zabawy integracyjne, spacery i kąpiele w Bałtyku. W Jastrzębiej Górze odbył się kolejny obóz adaptacyjny dla studentów pierwszego roku naszej Uczelni.

Czytaj więcej

Umowa z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Zdjęcie

Organizacja wspólnych projektów naukowo-badawczych i studiów podyplomowych, wymiana doświadczeń oraz przygotowanie oferty praktyk studenckich - to tylko niektóre z postanowień umowy pomiędzy Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach a Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Czytaj więcej

Dyplomatorium Instytutu Nauk o Zdrowiu

Zdjęcie

„Jakie ziarno zasiejesz w swoim umyśle, taki jutro zbierzesz w swoim życiu plon” – słowa Napoleona Hilla były motywem przewodnim dyplomatorium Instytutu Nauk o Zdrowiu, które odbyło się 21 lipca 2023 r.

Czytaj więcej

Dyplomatorium kierunku prawo

Zdjęcie

Kolejna grupa studentów opuściła mury Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. 14 lipca na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych odbyła bowiem się uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom prawa.

Czytaj więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka

Warning: pg_close(): supplied resource is not a valid PostgreSQL link resource in /var/www/top/site/webujk/html-ssl/galeria.php on line 59