UJK w obiektywie

Finały okręgowych etapów olimpiad

Zdjęcie

Nie wszyscy żyją w studniówkowym rytmie. Dla uczniów, którzy startują w olimpiadach przedmiotowych był to najważniejszy weekend. W Uniwersytecie Jana Kochanowskiego odbyły się dwa regionalne finały okręgowej olimpiady z chemii i biologii.

Czytaj więcej

Nadanie imienia auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii

Zdjęcie

Na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UJK nadano imię ks. Stanisława Konarskiego największej auli tego wydziału.

Czytaj więcej

Spotkanie z kolędą i pastorałką

Zdjęcie

"Spotkanie Noworoczne z Kolędą i Pastorałką” dla seniorów odbyło się w ramach działań Otwartego Uniwersytetu Seniorów UJK na Wydziale Pedagogiki i Psychologii. fot. Tomasz Żelichowski

Czytaj więcej

Tytuł doktora honorowego dla prof. Jacka Popiela

Zdjęcie

W auli Rektoratu UJK odbyło się uroczyste posiedzenie Senatu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, w trakcie którego został wręczony tytuł DHC prof. dr. hab. Jackowi Popielowi, rektorowi Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Czytaj więcej

Noc Biologów

Zdjęcie

Na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK odbyła się XII edycja, ogólnopolskiej akcji Noc Biologów, podczas której można było się przekonać, że biologia to pasja nie tylko naukowców. Tegoroczny temat przewodni brzmiał: 'Woda - źródło życia - teraźniejszość i przyszłość".

Czytaj więcej

Pożegnanie byłych rektorów

Zdjęcie

Dwoje byłych rektorów: profesor Regina Renz (48 lat pracy) oraz profesor Adam Massalski (50 lat pracy) przeszli na zasłużone emerytury. Podczas Kolegium Rektorskiego, władze Uniwersytetu Jana Kochanowskiego podziękowały im za pracę, która przyczyniła się do rozwoju Uczelni.

Czytaj więcej

Świąteczne melodie

Zdjęcie

"Świąteczne melodie - muzycznie, wielojęzycznie i wielokulturowo" to tytuł spotkania na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UJK. Było trochę teorii i trochę świątecznej praktyki z udziałem studentów Erasmus UJK. Trzysta osób świetnie się bawiło. Wśród nich studenci, seniorzy, uczniowie podstawówek.

Czytaj więcej

Olimpiada Wiedzy o Mediach.

Zdjęcie

Po dwóch latach w formie zdalnej powróciła tradycyjna forma Olimpiady Wiedzy o Mediach. 24 uczniów świętokrzyskich szkół spotkało się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego na drugim etapie Olimpiady.

Czytaj więcej

Koncert kolęd

Zdjęcie

W Rektoracie odbył się koncert kolęd przygotowany przez prof. Ewę Robak i jej chórzystów. Usłyszeliśmy 10 kolęd.

Czytaj więcej

Inauguracja Szkoły Doktorskiej UJK

Zdjęcie

Szkoła Doktorska UJK uroczyście zainaugurowała rok akademicki 2022/23. Studia rozpoczęło 22 nowych doktorantów.

Czytaj więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka

Warning: pg_close(): supplied resource is not a valid PostgreSQL link resource in /var/www/top/site/webujk/html-ssl/galeria.php on line 59