Administracja

Administracja centralna UJK

  • Rektor
    • prof. dr hab. Stanisław Głuszek
    • Żeromskiego 5, Kielce
    • 48 41 349 72 00
    • rektor@ujk.edu.pl
  • Kanclerz
    • dr Aleksandra Pisarska
    • Żeromskiego 5, Kielce
    • 48 41 349 72 10
    • kanclerz@ujk.edu.pl
    • Z-ca Kanclerza ds. zarządzania nieruchomościami
      • mgr Monika Pożoga
      • Żeromskiego 5 pok. 4, Kielce
      • 48 41 349 72 82
      • monika.pozoga@ujk.edu.pl
    • Z-ca Kanclerza ds. filii w Piotrkowie Trybunalskim
      • mgr Rafał Strojny
      • 44 732 74 08
      • ul. J. Słowackiego 114/118, 97-300 Piotrków Tryb.
  • Kwestor
    • mgr Małgorzata Tomasik
    • Żeromskiego 5 pok. 204, Kielce
    • 48 41 349 72 54
    • kwestor@ujk.edu.pl
    • Z-ca Kwestora
      • mgr Monika Paluch
      • Żeromskiego 5 pok. 204, Kielce
      • 48 41 349 73 43
      • monika.paluch@ujk.edu.pl
    • Zastępca Kwestora ds. Kontroli
      • mgr Tomasz Czajewicz
      • Żeromskiego 5 pok. 205, Kielce
      • 48 41 349 73 36
      • tomasz.czajewicz@ujk.edu.pl
  • Biuro Rektora
    • mgr Anna Kacprzak - dyrektor biura
    • Żeromskiego 5 pok.112, Kielce
    • 48 41 349 72 01
    • anna.kacprzak@ujk.edu.pl
    • Sekretariat Rektora
      • mgr Anna Kamińska
      • Żeromskiego 5 pok.115, Kielce
      • 48 41 349 72 00
      • rektor@ujk.edu.pl
      • anna.kaminska@ujk.edu.pl
    • Sekretariat Prorektora ds. Nauki
      Sekretariat Prorektora ds. Medycznych
      • Agnieszka Walas
      • Żeromskiego 5 pok.114, Kielce
      • 48 41 349 72 04
      • agnieszka.walas@ujk.edu.pl
    • Sekretariat Prorektora ds. Kształcenia
      • mgr Anita Wrona
      • Żeromskiego 5 pok.116, Kielce
      • 48 41 349 72 06
      • anita.wrona@ujk.edu.pl
    • Sekretariat Prorektora ds. Rozwoju i Finansów
      Sekretariat Kanclerza
      • mgr inż. Justyna Momot
      • Żeromskiego 5 pok. 4, Kielce
      • 48 41 349 72 10
      • sekretariat.kanclerza@ujk.edu.pl
    • Kancelaria ogólna
    • Sekcja promocji
    • Dział Organizacyjno-Prawny