Notice: Undefined variable: id_cat in /var/www/top/plain/news/kalendarz.php on line 23

Notice: Undefined variable: id_cat in /var/www/top/plain/news/kalendarz.php on line 24
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

Koncert „Poezja jest piosenką”

Instytut Literaturoznawstwa i Językoznawstwa Uniwersytetu Jana Kochanowskiego zaprasza na koncert „Piosenka jest poezją”, który odbędzie się 30 marca (czwartek) o godz. 17:00 na Małej Scenie Kieleckiego Centrum Kultury (Plac Moniuszki 2b). Wstęp wolny – zapraszamy.

Czytaj więcej

Święty Krzyż w źródle archiwalnym

Instytut Historii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, Stowarzyszenie „Per Crucem” oraz Archiwum Państwowe w Kielcach zapraszają na kolejne „Spotkanie ze Źródłem archiwalnym”, które odbędzie się 29 marca (środa) o godz. 11:00 na ul. Kusocińskiego 57. Wstęp wolny – zapraszamy.

Czytaj więcej

Konkurs „Be SMART with UJK”

Wszystkich studentów, doktorantów i uczestników studiów podyplomowych zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie z zakresu promocji Uczelnianego Sytemu Zapewniania Jakości Kształcenia (USZJK). Hasło przewodnie rywalizacji to „BE SMART* with UJK”.

Czytaj więcej

Zaproszenie na konferencję KRAUM

Konferencja Rektorów Akademickich Uczelni Medycznych (KRAUM) zaprasza wszystkich na konferencję pn. „Nowoczesna edukacja medyczna odpowiedzią na potrzeby zdrowotne społeczeństwa”, która odbędzie się 21 kwietnia 2023 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Czytaj więcej

„Na ratunek Człowiekowi…Z dziejów ratownictwa w Tatrach”

24 kwietnia o godzinie 17 w sali konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej odbędzie się wernisaż wystawy „Na ratunek Człowiekowi. Z dziejów ratownictwa górskiego i medycznego. TOPR – GOPR. 601 100 300 ”.

Czytaj więcej

Kolejne "Pokolenia"

W Galerii Biblioteki Uniwersyteckiej w Kielcach można obejrzeć kolejną odsłonę projektu z cyklu „Pokolenia".

Czytaj więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka