IX Ogólnopolska Konferencja Studencko-Doktorancka „Problemy Współczesnego Zarządzania Organizacjami – Spojrzenie Młodych Badaczy”

Czego tak naprawdę chcą dowiedzieć się rekruterzy czytając nasze CV? Czy bogate doświadczenie zawodowe aby na pewno zwiększa szanse na rynku pracy? Jakie znaczenie w procesie rekrutacji mają nasze zainteresowania? – Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznali studenci Wydziału Prawa i Nauk Społecznych podczas pierwszego dnia IX Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej „Problemy Współczesnego Zarządzania Organizacjami – Spojrzenie Młodych Badaczy”.

Kolejną edycję wydarzenia otworzyli Prodziekan ds. Kształcenia dr hab. Magdalena Molendowska, prof. UJK, Kanclerz UJK dr Aleksandra Pisarska oraz Kierownik Centrum Zarządzania Projektami UJK Konrad Januszewski.

O procesie rekrutacji, przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej i rozwoju zawodowym opowiadali prelegenci, wśród których znaleźli się Renata Kamienik (Hotel & Restauracja DA VINCI), Andrzej Zbróg (ELECTREEN) oraz Piotr Babicki (Specjalna Strefa Ekonomiczna „Starachowice” SA).

Drugi dzień konferencji to ciąg dalszy interesujących wystąpień – tym razem w roli ekspertów zobaczymy studentów reprezentujących uczelnie z całej Polski.