Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet – zaproszenie na warsztaty

Wszystkie studentki oraz studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zachęcamy do udziału w warsztatach inspirująco-motywacyjnych z kobietami biznesu. Wydarzenie, organizowane przez Akademickie Biuro Karier, odbędzie się 21 listopada 2023 r. (wtorek) na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych.

Zaproszenie Akademickiego Biura Karier przyjęło 5 wyjątkowych kobiet, które przybliżą uczestnikom warsztatów zagadnienia z zakresu marketingu, PR, prawa, fizjoterapii oraz psychoterapii:

• Ewa Łatasiewicz (key account manager) - „Konstrukcja akcji promocyjnych”;
  • Agnieszka Pisarek (radca prawny) - „Zawód prawnika w filmach i serialach. Zderzenie świata fikcyjnego i rzeczywistego”;
  • Anna Stawiarz (fizjoterapeuta) - „Tajniki zawodu fizjoterapeuty”;
  • Iwona Strzałkowska- Nowak (psychopedagog) - „Gabinet terapeutyczny – wyobrażenia a rzeczywistość”
  • Ewa Trybulak (właścicielka firmy Park Promocji) - „Event marketing”.

Sylwetki i dorobek prowadzących warsztaty można poznać na stronie Akademickiego Biura Karier: https://tiny.pl/cnrnr

Miejsce: Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych, budynek G
Data: 21.11.2023 r. (wtorek), godz. 10:00-13:00;

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na warsztaty można przesyłać na adres abk@ujk.edu.pl do 17 listopada. W zgłoszeniu prosimy podać imię, nazwisko, kierunek i rok studiów, telefon kontaktowego oraz dopisek zawierający imię i nazwisko prowadzącej wybrane warsztaty).