KONFERENCJA NAUKOWO-SZKOLENIOWA „TRAUMA A PSYCHOTERAPIA”

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji naukowo-szkoleniowej „Trauma a psychoterapia”, która odbędzie się w dniach 19-21 października 2023 r. na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Naukową część konferencji zaplanowano na piątek 20 października 2023 r. Podczas wydarzenia wystąpią eksperci z obszaru prowadzenia terapii osób uzależnionych. Przez dwa pozostałe dni (czwartek i sobota) uczestnicy będą mieli okazję wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą deklarację chęci uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji są dostępne na stronie Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK.