Angielskie ilustracje

Rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem English Proverbs and Idioms Ilustrated. Był częścią Dni Jakości Kształcenia zorganizowanych przez Studium Języków Obcych UJK.

W konkursie wzięło udział wiele pomysłowych i twórczych, również pod kątem językowym, prac plastycznych studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Komisja konkursowa w składzie: Aleksandra Kasprzyk i Elżbieta Stępniewska-Dworak ze Studium Języków Obcych oraz dr Ewa Bujak z Wydziału Sztuki i dr Rafał Urbański oceniła prace zgłoszone do konkursu i przyznała nagrody.

Lista laureatów:

I miejsce -  praca Katarzyny Zarzyckiej, studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii (na zdjęciu)

II miejsce - praca Karoliny Podsiadło, studentki pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

III miejsce -  praca Weroniki Blicharskiej, studentki logistyki na Wydziale Prawa i Nauk Społecznych

Wyróżnienie - praca Małgorzaty Zielińskiej, studentki pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim autorom nadesłanych prac bardzo dziękujemy za zaangażowanie i zaprezentowanie swoich umiejętności twórczych, jednocześnie zapraszając do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

 

Ostatnia aktualizacja: Piotr Burda, 2021-05-14 10:30

Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka