Spektakl w Filharmonii

W niedzielę zapraszamy do Filharmonii Świętokrzyskiej na autorski musical studentów Instytutu Muzyki UJK „Być sobą”.

Studenci pierwszego i drugiego roku II stopnia studiów w Instytucie muzyki UJK pod kierunkiem dr hab. Justyny Reczeniedi, prof.UJK oraz mgr Huberta Stachury wystawią na deskach Filharmonii Świętokrzyskiej autorski musical pt. „Być sobą”.

Jak czytamy na stronie Filharmonii Świętokrzyskiej  - Spektakl opowiada o grupie przyjaciół, z których każdy jest barwną osobowością pragnącą spełniać marzenia i rozwijać swoje pasje. W przedstawieniu nie zabraknie czarnego charakteru, który kompromituje się z powodu swojej arogancji. Bycie sobą i nie wstydzenie się siebie, wierność zasadom – to przesłanie, które młodzi wykonawcy pragną przekazać widzom.

Spektakl w niedzielę, 19 maja o godzinie 11. Bilety dostępne są TUTAJ.