„MOJE ŻYCIE – MOJE SACRUM”

OGŁOSZENIE W SPRAWIE REGIONALNEGO KONKURSU, POD PATRONATEM WŁADZ UCZELNI ORAZ RADIA KIELCE I ECHA DNIA, NA WSPOMNIENIA, PAMIĘTNIKI I INNE WYPOWIEDZI OSOBISTE MŁODZIEŻY

„MOJE ŻYCIE – MOJE SACRUM”

Jury Konkursu, zorganizowanego przez Instytut Pedagogiki i Psychologii, w składzie: dr hab. prof. UJK Wanda Dróżka, red. Ryszard Koziej, mgr Adam Nawierski, dr Maria Sroczyńska, dr Barbara Walasek-Jarosz, dziękując uczestnikom I i II edycji za interesujące prace, jednocześnie informuje, że w dniu 8 czerwca 2009 roku przyznało następujące nagrody i wyróżnienia, ufundowane przez władze Uczelni:

• Agnieszce Kaczmarczyk („Sirii”) – I nagrodę w wysokości 1500zł.;
  • Jakubowi Wątorowi („Kominek”) – II nagrodę w wysokości 1000zł.;
  • Małgorzacie Ambroszczyk („Małgorzata 22”) – III nagrodę w wysokości 600 zł.;
  • Karolinie Bugajskiej („Febra”) – wyróżnienie w wysokości 300zł.;
  • Kamili Pytowskiej ( „Alimak Akswotyp” ) - wyróżnienie w wysokości 300zł.;
  • Michałowi Dobrołowiczowi („Andorczykos”) – wyróżnienie w wysokości 300zł.

Jury postanowiło przyznać dodatkowe wyróżnienie, w wysokości 500 zł., Pani Jagodzie Skrobackiej, założycielce Fundacji im. Agi Skrobackiej „WIATR W ŻAGLE”, której celem jest pomoc w rozwijaniu talentów twórczych młodzieży.

Uroczyste wręczenie nagród, z udziałem laureatów, władz Uczelni, Jury konkursu oraz lokalnych mediów odbędzie się 17 czerwca 2009 roku, o godz. 17, w Galerii Współczesnej Sztuki Sakralnej „Dom Praczki” w Kielcach, ul Zamkowa 5/7.

Wszystkich autorów prac zapraszamy do udziału we wspólnej publikacji, będącej pokłosiem konkursu, o czym zostaną powiadomieni oddzielnym pismem.

Jury Konkursu