Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej zawodów medycznych – zaproszenie do udziału

Wszystkich pracowników Collegium Medicum UJK oraz Uniwersyteckiego Centrum Sportu zachęcamy do udziału w II Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej zawodów medycznych. Turniej odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2024 r. (sobota-niedziela) w Poznańskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Zawody będą rozgrywane w trzech kategoriach: zespoły żeńskie, zespoły męskie oraz zespoły mieszane (mixt). Udział w turnieju można zgłosić do 16 czerwca 2024 r. za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem - https://bit.ly/3OMti4q

Regulamin turnieju można znaleźć pod adresem - bit.ly/42NcnEO
Wszelkie pytania dotyczące Mistrzostw można kierować do bezpośredniego organizatora: Mateusz Dymecki, tel.: 609-221-572, e-mail: mateusz@przystan-med.pl

W rywalizacji mogą wziąć udział wyłącznie przedstawiciele następujących zawodów medycznych: lekarz, pielęgniarka, położna, ratownik medyczny, farmaceuta, fizjoterapeuta, diagnosta laboratoryjny, asystentka stomatologiczna, dietetyk, elektrokardiolog, higienistka stomatologiczna, higienistka szkolna, logopeda, masażysta, opiekun medyczny, optometrysta, optyk okularowy, ortoptysta, protetyk słuchu, psychoterapeuta, technik analityki medycznej, technik dentystyczny, technik farmaceutyczny, technik ortopeda, terapeuta zajęciowy, specjalista epidemiologii, specjalista fizyki medycznej, specjalista inżynierii medycznej, specjalista promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, psycholog kliniczny, neurologopeda, specjalista zdrowia środowiskowego.