Studia i pasja…

Akademickie Biuro Karier zaprasza na wystawę fotografii Kamili Błaszkiewicz, studentki edukacji artystycznej w dziedzinie sztuk plastycznych. Prace można oglądać w budynku Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu do końca maja.

Akademickie Biuro Karier serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Kamili Błaszkiewicz, studentki edukacji artystycznej w dziedzinie sztuk plastycznych. Miłość do fotografii nie tylko nadała charakter jej życiu, ale pozwoliła jeszcze w trakcie studiów zdobyć dodatkowe kwalifikacje i doświadczenie zawodowe cenione przez pracodawców. Pasja i praca w jednym to połączenie idealne.

Akademickie Biuro Karier rozpoczyna prezentację studentów, dla których pasja jest częścią codziennego życia.

Kamila Błaszkiewicz jest studentką I roku II stopnia kierunku edukacji artystycznej w dziedzinie sztuk plastycznych. Po zajęciach bierze do ręki aparat i realizuje swoją pasję, którą jest fotografowanie. Wie o nim dużo i konsekwentnie swoją wiedzę pogłębia. Jak mówi o sobie jest pasjonatką fotografii portretowej. Zatrzymuje w kadrze głównie obrazy kobiet, szukając niezapomnianej chwili, światła czy błysku w oku. Wykorzystując zdolności graficzne łączy elementy fotografii z własnymi wizjami, kreując w ten sposób niezapomniane portrety, przykuwające zainteresowanie widza. Jej praca została wyróżniona w konkursie „Życie jest piękne” organizowanym przez Kieleckie Centrum Kultury, w grudniu 2015r.

Obecnie w CPiB prezentujemy wystawę wybranych prac Kamili, na którą z przyjemnością zapraszamy, zachęcając jednocześnie do odkrywania własnych zainteresowań, sprawdzania różnych wariantów, doświadczania nowych okoliczności i przekraczania własnych granic. Mała pas­ja, często sta­je się początkiem dro­gi do spełnienia marzeń, również tych zawodowych.

W kolejnej odsłonie z cyklu „Studia i pasja” poznamy Karolinę Gregorczyk - scenarzystkę, reżyserkę i liderkę grupy teatralnej „Bez drzwi”.

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2016-04-29 12:54