Oceń nas. Pomóż nam doskonalić się dla Ciebie

Od 10 lutego do 10 marca br. poprzez Wirtualną Uczelnię udostępnione zostaną elektroniczne ankiety oceniające nauczycieli akademickich, zajęcia dydaktyczne i obsługę administracyjną w jednostkach Uczelni.

Szanowni Studenci, Doktoranci, Słuchacze studiów podyplomowych,

uprzejmie informujemy, że w terminie od 10 lutego do 10 marca br. poprzez Wirtualną Uczelnię udostępnione zostaną elektroniczne ankiety oceniające nauczycieli akademickich, zajęcia dydaktyczne i obsługę administracyjną w jednostkach Uczelni. Ich celem jest poznanie Państwa opinii na temat jakości kształcenia w naszej Uczelni. Wasze oceny uwzględnimy w doskonaleniu procesu kształcenia w Uniwersytecie.

Udział w badaniu jest całkowicie anonimowy – system uniemożliwia identyfikację osób wypełniających ankiety. Aby Państwa oceny były obiektywne i wiarygodne ankiety powinno wypełnić jak najwięcej osób. Prosimy o udział w badaniu.

Liczy się każdy głos – Ty też możesz przyczynić się do zmiany na lepsze.

Pobierz plakat w wersji pdf.