Uchwyć chwilę telefonem

Studenckie Koło Naukowe EMPI zaprasza do udziału w konkursie na najlepszą fotografię cyfrową „Chwytaj chwilę z mobilną fotografią”.

Jak przekonują organizatorzy, urządzeniami moblilnymi: telefonem komórkowym, smartfonem czy tabletem można zarejestrować sytuacje, zjawiska czy rzeczy, o których „nie śniło się nawet filozofom”. Celem konkursu jest więc odkrywanie wielu możliwości artystycznych, jakie daje fotografia mobilna, szeroko wykorzystywana w komunikacji międzyludzkiej.

W konkursie mogą wziąć udział studenci Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Każdy uczestnik ma prawo nadesłać maksymalnie 5 fotografii dziennie.  Termin zgłaszania prac upływa 1 lutego 2016 roku.

Patronat nad konkursem objął dziekan Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego, prof. UJK, dr hab. Sławomir Koziej. Zdjęcia będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w auli CEART-u, a ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej 1 marca.

Regulamin konkursu.