Różne twarze biznesu

„Współczesne oblicza biznesu” to tytuł ogólnopolskiej konferencji, która w piątek, 23 października odbędzie się na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w ramach XV Kieleckiego Festiwalu Nauki.

Początek o godzinie 9.30 w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu.

Celem konferencji jest rozwijanie działalności naukowej studentów i doktorantów, umożliwienie zaprezentowania badań i osiągnięć oraz wymiany doświadczeń z zakresu ekonomii i finansów, zarządzania, przedsiębiorczości oraz polityki społeczno – gospodarczej.

Podczas konferencji zaprezentowana zostanie między innymi idea przyświecająca powstaniu Uniwersyteckiego Klubu CASHFLOW, do którego mogą dołączyć studenci zainteresowani efektywnym zarządzaniem finansami.

Konferencja rozpocznie się o godzinie 9.30. Organizatorem spotkania jest Fundacja Uniwersytecka MOVEO oraz Wydział Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Patronat: Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Adam Jarubas, Prezydent Kielc, Wojciech Lubawski i „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem”.

Ostatnia aktualizacja: Piotr Burda, 2016-03-18 22:02