Gdzie się wybrać?

Specjalną ofertę dla studentów przygotował Teatr Lalki i Aktora „Kubuś”. Ciekawe wydarzenia zapowiada też klub Wspak.

Oparte na książce Vladimira Nabokova „Zaproszenie na egzekucję” w reżyserii Sabiny Wacławczyk i „Dziady po BiałoszewskimAnny Retoruk to najbliższe propozycje w programie „Sceny dla dorosłych” w teatrze „Kubuś”. Bilety na premiery studenckie kosztują 11 zł. Pierwszy spektakl będzie można zobaczyć we wtorek, 27 października o godzinie 18. Premiera studencka „Dziadów po Białoszewskim” odbędzie się natomiast we wtorek, 24 listopada, również o godzinie 18.

Z kolei Klub Studencki Wspak w czwartek, 22 października zaprasza na występ Kabaretu z Konopi, a w sobotę, 14 listopada czeka na nas solidna dawka rocka. O godzinie 20.00 zagra Amanita Muscaria, potem Black Noise i… niespodzianka.

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2015-10-13 08:27