Wernisaż Adama Myjaka

Biblioteka Uniwersytecka w Kielcach zaprasza na otwarcie wystawy prezentującej prace artysty Adama Myjaka. Wernisaż odbędzie się 10 czerwca o godzinie 17.00 w Galerii Uniwersyteckiej Biblioteki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Świętokrzyska 21e.

Honorowy patronat nad wystawą objął Prezydent Miasta Kielce Wojciech Lubawski oraz Rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak.

Profesor Adam Myjak to wybitny polski rzeźbiarz i pedagog. Autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych krajowych i zagranicznych. Twórca licznych realizacji pomnikowych, medalierskich i scenograficznych. Laureat Nagrody Miasta Kielce.

Wystawę będzie można oglądać do 10 lipca 2015 r. Wstęp bezpłatny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Media Patronat: TVP Kielce

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2015-05-28 15:22