EkoProgres

Informujemy, że Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach rozpoczął realizację projektu EkoProgres w partnerstwie z firmą PROGRES Agnieszka Madej.

Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu II "Rozwój zasobów ludzkich i potencjału adaptacyjnego przedsiębiorstw  oraz poprawa stanu zdrowia osób pracujących ", Działanie 2.1 "Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki", Poddziałania 2.1.1 "Rozwój kapitału ludzkiego w przedsiębiorstwach - projekty konkursowe" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Projekt skierowany jest do osób spełniających następujące kryteria: przedsiębiorcy sektora Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw mający siedzibę  na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej - w woj. świętokrzyskim oraz ich pracownicy.

Wsparcie oferowane w ramach projektu obejmuje:
DORADZTWO - 30 godzin/przedsiębiorstwo (za realizację zadania odpowiedzialny jest Lider projektu)
  • I etap: Doradztwo obejmuje szczegółową analizę przedsiębiorców polegającą na identyfikacji obszarów w których należy przeprowadzić działania proekologiczne w przedsiębiorstwie - 20 godzin/przedsiębiorstwo
  • II etap: Doradztwo w zakresie opracowania programu wdrażania działań proekologicznych w firmie - 10 godzin/przedsiębiorstwo Szkolenia (za realizację zadania odpowiedzialny jest Partner projektu)
  1. Szkolenie z obszaru zarządzania środowiskowego - 2 gr. * 48 godzin/gr. w cyklu 3 spotkań po 2 dni szkoleniowe (8 h/dzień)
  2. Szkolenie z obszaru audytu ekologicznego - 2 gr. * 48 godzin/gr. w cyklu 3 spotkań po 2 dni szkoleniowe (8 h/dzień)
  3. Szkolenie z obszaru ekoinnowacji - 2 gr. * 48 godzin/gr. w cyklu 3 spotkań po 2 dni szkoleniowe (8 h/dzień)
  4. Szkolenie z obszaru marketingu ekologicznego - 2 gr. * 48 godzin/gr. w cyklu 3 spotkań po 2 dni szkoleniowe (8 h/dzień)

Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Baran, 2014-04-01 08:13