NetSprint
Szukaj w sieci Szukaj w witrynie www.pu.kielce.pl
> home > aktualności
Aktualnści

Fizykalia 2006

Zapraszamy do wzięcia udziału w imprezie Fizykalia 2006 organizowanej 8-9 maja 2006r.
Informacje wraz z kwestionariuszem zgłoszenia w najbliższym czasie zostanie wysłany do szkół średnich w naszym województwie. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc organizatorzy zaznaczają że przyjęcie wszystkich chętnych może być niemożliwe. Po weryfikacji wszystkich zgłoszeń będzie istniała możliwość dopisania chętnej placówki do naszej imprezy popularno-naukowej. Ostatnimi czasy notujemy znaczne zainteresowanie naszym przedsięwzięciem ... bardzo nas to cieszy i jednosześnie motywuje do dalszej pracy. Dziękujemy

zaproszenie
fomularz zgłoszeniowyWirtualne Targi Pracy 2006

Szukasz pracy ... to może być coś dla Ciebie! Pracuj tak jak lubisz i już teraz daj się poznać przyszłemu pracodawcy!
Poczatuj z nim i podyskutuj na forum. Sprawdź, jakie ma wymagania i dowiedz się, jak dostać pracę swoich marzeń.

http://www.targi24.plWolontariat studencki

Pobierz

Wolontariat - Informacje o programie. Archiwum spakowane o pliku wynikowym *.zipFirma RINF organizuje dla studentów bezpłatne szkolenia z COBOL, Java, C, C++ w formie e-learning oraz prawdopodobnie w formie stacjonarnej na AŚ (sprawa w toku).

Oto bliższe informacje na temat szkoleń typu e-learning:

1.COBOL - w tej chwili trwają już szkolenia z COBOLu; są to szkolenia bezpłatne, zdalne i przeznaczone dla naszych kandydatów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje by pracować na stanowisku Programista COBOL; jest to praca we Wrocławiu w Lukas Banku, bądź w Warszawie w Softbanku; mogą także uczestniczyć w tych szkoleniach Studenci Akademii Świętokrzyskiej; szkolenia odbywają się zdalnie - uczący się dostają zakres materiału z tego zagadnienia, link do zalogowania się na platformę, a następnie są im przesyłane zadania do rozwiązania; szkoleniowiec następnie je ocenia; następnie osoby, które otrzymały największą ilość punktów z rozwiązanych zadań są następnie przedstawione naszym Klientom (Lukas bank, Softbank); po pozytywnym przejściu rozmowy kwalifikacyjnej te osoby otrzymują propozyjcę pracy; reasumując, po tych szkoleniach jest realna szansa pracy, dlatego powinny wziąć w nich udział osoby, które już poważnie myślą o rozpoczęciu pracy; szkolenia te trwają ok. 3 tygodni; zgłoszenia na te szkolenia przyjmuje magdalena.wisniewska@rinf.pl -przedstawicielka firmy RINF

2.C, C++, Java - bezpłatne i zdalne kursy właśnie z tych zagadnień; forma tych kursów to tzw. e-learning; przeznaczone są także dla naszych Kandydatów, którzy chcą podnieść swoje zawodowe kwalifikacje oraz już myślą o swojej karierze zawodowej; zgłoszenia na te szkolenia przyjmuje magdalena.wisniewska@rinf.pl -przedstawicielka firmy RINF Zgłoszenie - zgłoszenie następuje po przesłaniu dokumentów aplikacyjnych i przekazaniu informacji na adres: kielce@rinf.pl , że dana osoba jest zainteresowana pracą i uczestnictwem w takim przedsięwzięciu; Wymagania - osoby zainteresowane szkoleniami muszą już mieć podstawy programowania w C, C++, Java, ponieważ ze względu na zdalną formę nie będzie możliwy bezposredni kontakt z uczącymi się;osoby będą bazowały na podstawowej wiedzy z tych zagadnień, żeby było im łatwiej samodzielnie opanowywać i rozwiązywać zadania/robić przykładowe projekty; Szkoleniowcy - szkolenia prowadzą nasi szkoleniowcy, którzy współpracują z RINFem; są to specjaliści danego zagadnienia IT.Zachęcamy do udziału w projekcie "Miejsca pracy w sektorze kultury"

Jest on finansowany przez UE i budżet państwa. W ramach tego projektu mogą Państwo uczestniczyć w szkoleniach.
Szkolenia są bezpłatne a organizatorzy pokrywają koszty noclegu, wyżywienia i materiałów szkoleniowych.
Tematy szkoleń są różne, jest kilka które mogą zainteresować np (szkolenia zawodowe/Profil 2 szkolenie dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w firmie):

-projektowanie i wykonywanie stron internetowych
-projektowanie graficzne
-audiowizualna transmisja internetowa
-film i fotografia dokumentalna
-fotografia reklamowa
i wiele innych.

Aby zapisać się na szkolenie należy wziąć udział w poprzedzającej ją konferencji -rejestracja poprzez stronę internetową.
Podajemy stronę internetową z bliższymi informacjami: www.pracawkulturze.infoINFORMACJA DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W PROJEKCIE "PRACA W KULTURZE"

Aby uczestniczyć w szkoleniach zgrupowanych w ramach szkoleń zawodowych (np.: projektowanie stron internetowych i in.) należy:
1.zapisać się i uczestniczyć w szkoleniach wstępnych następnie
2. zapisać się i uczestniczyć w szkoleniach profilowanych
3. i wreszcie można zapisać się i uczestniczyć w szkoleniach zawodowych. Wszystkie etapy są obowiązkowe.

Zapisy: p. Anna Misztal, Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli ul. H.Sawickiej 42 (obok szkoły podstawowej 33) w godz. 8 00 - 15 00.

Bliższe informacje: p. Anna Misztal tel: 041 362 52 15


 
 
odsłon strony
IP
Created by: ©2007 KWANT