Strona główna

• Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze informacje

Złoto dla Aleksandra Kossakowskiego

Powiększ zdjęcie Złoty%20medal%20dla%20A.Kossakowskiego-%20paralekkoatletyczne%20mistrzostwa%20Europy

Wspaniałe wieści dotarły do nas z odbywających się w Berlinie paralekkoatletycznych mistrzostw Europy, gdzie na podium stanął Student turystyki i rekreacji na UJK, Aleksander Kossakowski.
Aleksander startował w biegu na 1500 m wśród zawodników niewidomych i niedowidzących. Wraz ze swoim przewodnikiem Krzysztofem Wasilewskim zdobył złoto zostawiając w tyle rywali z Turcji i Hiszpanii i osiągając najlepszy w tym sezonie czas: 4:22,45.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Zobacz film z biegu po złoto

IDOL 2018 dla UCWiR

Powiększ zdjęcie Dyplom%20IDOL%20UCZELNIE%202018%20dla%20UCWiR

Uniwersyteckie Centrum Wsparcia  i Rehabilitacji  zajęło pierwsze miejsce w kategorii  IDOL UCZELNIE województwa świętokrzyskiego 2018. Wręczenie dyplomu odbyło się w ramach konferencji zatytułowanej „Zamknij oczy, zobacz więcej – świat otwarty dla niewidomych”, zorganizowanej przez Fundację Szansa dla Niewidomych, która odbyła się 21.06.2018 r. w Muzeum Dialogu Kultur w Kielcach.