Szkolenia 'Prawa i obowiązki studenta"

Uczelniana Rady Samorządu Studentów organizuje szkolenia "Prawa i Obowiązki Studenta". Szkolenie odbędzie się na każdym wydziale, a o dokładnym miejscu będziemy informować studentów bliżej wydarzeń.

Uczelniana Rada Samorządu Studentów UJK w Kielcach zaprasza wszystkich studentów na szkolenie "Prawa i Obowiązki Studenta". Udział w wydarzeniu jest obowiązkowy dla starostów wszystkich lat. Na spotkaniu dowiesz się jakie są Twoje prawa i obowiązki, gdzie możesz się zgłosić w razie problemów czy wątpliwości, poznasz tajniki studiowania na naszej Uczelni, sprawy socjalno-bytowe, dowiesz się czym jest Samorząd Studentów UJK i wiele innych. Będziesz miał/a możliwość zadać nurtujące Cię pytania lub podzielić się swoimi doświadczeniami.

W związku z istniejącą sytuacją pandemii, część szkoleń może zostać przeprowadzona w sposób zdalny.

1. Wydział Prawa i Nauk Społecznych – 29 listopada poniedziałek godzina 12:00

Szkolenie odbędzie się za pomocą MS Teams. Zapisać się można za pomocą tego linku.

2. Wydział Pedagogiki i Psychologii – 3 grudnia piątek godzina 09:00

3. Wydział Humanistyczny – 7 grudnia wtorek godzina 10:00

4. Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych – 13 grudnia poniedziałek godzina 12:00

5. Collegium Medicum – 17 grudnia piątek godzina 09:00