Zapraszamy na Akademickie Targi Pracy

Akademickie Biuro Karier zaprasza 1 grudnia studentów i absolwentów uczelni na III Akademickie Targi Pracy.

Zdziwieni, że zapraszamy Was w grudniu, a nie na wiosnę? Pracodawcy nie chcą czekać, chcą się z Wami spotkać właśnie teraz! Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie mógł znaleźć coś dla siebie.

Co zyskacie?

Informacje o firmach z regionu, aktualne oferty pracy, praktyk i staży. Poznacie oczekiwania pracodawców względem młodych ludzi rozpoczynających swoją karierę zawodową, co pozwoli Wam na przeanalizowanie posiadanych umiejętności pod kątem atrakcyjności dla przyszłego pracodawcy, co może niewątpliwie zaowocować w przyszłości. Uczestnicząc w Targach możesz zwiększyć swoje szansę na dołączenie do grona spełnionych zawodowo pracowników.

Kiedy: 1 grudnia 2021 rok w godzinach od 10.00 do 13.00

Gdzie: parter budynku G na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych przy ulicy Uniwersyteckiej 7