Ruszają elitarne studia

To okazja do podniesienia kwalifikacji dla biznesmenów, samorządowców, osób zarządzających. Na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego rusza Program Executive MBA.

Na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania UJK umowę w tej sprawie podpisali prof. dr hab. Jacek Semaniak, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego i Andrzej Popadiuk, prezes Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów. Instytucją walidującą (sprawdzającą jakość studiów) będzie francuski Institut d’Administration des Enterprises Aix-Marseille.

- Mam nadzieje, że ten podpis jest początkiem dłuższej współpracy i uda się w tym roku uruchomić pierwszą edycję studiów MBA na naszym uniwersytecie. Myślimy już o tym, co może być w kolejnych latach. O nowych propozycjach kształcenia – mówił prof. dr hab. Jacek Semaniak, rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Andrzej Popadiuk, prezes Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów podkreślił, że jego firma współpracuje z najlepszymi polskimi uczelniami i ma duże doświadczenie w organizacji studiów MBA. – Jesteśmy jedną z pierwszych polskich instytucji organizujących studia dla menadżerów. Zapewniamy wysoką jakość zajęć prowadzonych przez najlepszych specjalistów – mówił prezes Andrzej Popadiuk.

Po podpisaniu umowy wykład inauguracyjny „Metody symulacyjne w zarządzaniu finansami” wygłosił Lucjan Śledź, członek zarządu GFKM.

Studia Executive MBA trwają dwa lata (cztery semestry). Koszt jednego semestru to 7 900 zł.

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2019-05-30 12:15