Konkurs dotyczący jakości kształcenia

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia. Czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia, przeznaczonego dla studentów, doktorantów i słuchaczy studiów podyplomowych UJK. Jego organizatorem jest Uczelniana Komisja ds. Jakości Kształcenia, a Patronat Honorowy nad konkursem objął J.M Rektor - prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak. Prace konkursowe można składać lub nadsyłać do 31 stycznia 2016 roku. Do wygrania atrakcyjne nagrody - tablety. Zapraszamy do włączenia się w działania związane z jakością kształcenia w naszej Uczelni.

Regulamin konkursu

Uwaga! Termin zgłaszania prac konkursowych przedłużono do dnia 15 marca 2016 r. Zmiana podyktowana jest licznymi prośbami osób zainteresowanych udziałem w konkursie.

Zobacz zmianę w Regulaminie konkursu

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2016-03-07 11:36