Wizyta podsumowująca na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych

Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych UJK to cztery Instytuty - Biologii, Chemii, Fizyki oraz Geografii i Nauk o Środowisku, a także Katedra Matematyki. Podczas swojej wizyty podsumowującej rektor UJK prof. dr hab. Stanisław Głuszek spotkał się z przedstawicielami każdej z tych jednostek.

Czytaj więcej

Konkurs na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki

Na prośbę Dyrektor Departamentu Nauki MNiSW publikujemy informację o konkursie na stanowisko Koordynatora Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki.

Czytaj więcej

Współpraca z Uzbekistanem

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie była gospodarzem Forum Rektorów Polski i Uzbekistanu. W spotkaniu wzięły udział władze Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Czytaj więcej

Program stypendialny NBP - nabór zgłoszeń

Narodowy Bank Polski rozpoczął nabór do Programu Stypendialnego „Złote Indeksy NBP” skierowanego do studentów I, II i III roku kierunków ekonomicznych polskich uczelni akademickich. Stu wyróżniających się studentów otrzyma 10 000 zł. Do udziału zapraszamy wszystkich studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Czytaj więcej

Program stypendialny "Talenty Świętokrzyskie" - nabór zgłoszeń

Wszystkich studentów i studentki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zachęcamy do ubiegania się o stypendium Samorządu Województwa Świętokrzyskiego „Talenty Świętokrzyskie”.

Czytaj więcej

Ankietyzacja. Oceń zajęcia w semestrze letnim!

Zapraszamy do udziału w ankietyzacji dotyczącej jakości kształcenia na naszej Uczelni. Wyniki kwestionariuszy posłużą doskonaleniu procesu kształcenia. Ankietyzacja potrwa od 10 czerwca do 10 sierpnia 2024 r.

Czytaj więcej

Dołącz do UJK!

Społeczność Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach z każdym rokiem staje się coraz liczniejsza. Chcesz dołączyć do grona studentek i studentów UJK? Zdobywać wiedzę i doświadczenie, a przy tym rozwijać pasje? Nic prostszego – weź udział w naborze prowadzonym za pośrednictwem Systemu Elektronicznej Rekrutacji.

Czytaj więcej

Konkursy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego – nabór wniosków

Wszystkich pracowników Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach zachęcamy do aplikowania do programów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czytaj więcej

Flaga i godło Polski


Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego

Dowiedz się więcej
Nasz profil na Facebook
Tweeter
YouTube
Radio Fraszka