12.10.2020 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w ramach działań projektu „Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami” zapewniamy dyżury telefoniczne/mailowe z zakresu doradztwa dydaktycznego dla  studentów z niepełnosprawnościami  i wykładowców naszej Uczelni.

Konsultacje prowadzone przez doradców edukacyjnych, we współpracy z wykładowcami, mają na celu uzgodnienie najbardziej odpowiednich metod, pozwalających na przeprowadzenie zajęć w sposób dostępny oraz uwzględniający indywidualne potrzeby studentów wynikające z ich niepełnosprawności lub sytuacji zdrowotnej.

Dyżury będą pełnić nauczyciele akademiccy UJK:

Pani Edyta Laurman – Jarząbek – doktor nauk humanistycznych w poniedziałki w godzinach 8:00 – 10:00 i 16:00 - 17:00 pod numerem telefonu: 503 147 303 mail:  edyta.laurman-jarzabek@ujk.edu.pl

mgr Paweł Garbuzik
Dyżur we środy w godzinach 15:30 – 18:30 pod numerem telefonu: 666 603 037
mail: pawel.garbuzik@ujk.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu studentów  z niepełnosprawnościami i wykładowców zainteresowanych proponowanym wsparciem.

W przypadku pytań dotyczących konsultacji/doradztwa prosimy o kontakt z Biurem projektu:
Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach tel. 41 349 78 78.

12.10.2020 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w ramach działań projektu „Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami” zapewniamy dyżury telefoniczne z zakresu wsparcia psychologicznego dla studentów z niepełnosprawnościami i pracowników naszej Uczelni.

mgr Lidia Warzyńska
Dyżury w poniedziałki w godzinach 09:00 – 11:00 oraz czwartki w godzinach 11:00 – 13:00 stacjonarnie w Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami, ul. Śląska 11a (pokój indywidualnych konsultacji) lub pod numerem telefonu: 607 151 076

mgr Joanna Woźniak
Dyżur w piątki w godzinach 9:00 – 13:00 pod numerem telefonu 533 327 044

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby, które potrzebują rozmowy, wsparcia, porady – szczególnie teraz w tym trudnym okresie pandemii.

02.06.2020 r.

Uwaga!

Informujemy, że od 05 czerwca ulegnie zmianie numer kontaktowy, pod którym pełni dyżur psycholog w ramach projektu ,, Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami".  Nowy numer to: 533 327 044.

15.05.2020 r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że w ramach działań projektu „Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami” od dnia 18 maja  2020  r. uruchamiamy dyżury telefoniczne/mailowe z zakresu doradztwa dydaktycznego dla  studentów z niepełnosprawnościami i wykładowców naszej Uczelni.

Dyżury będzie pełnić nauczyciel akademicki UJK:

Pani Zofia Okraj - doktor nauk pedagogicznych we wtorki w godzinach od 8:00 – 11:00 pod numerem telefonu: 662 152 233 mail: zofia.okraj@ujk.edu.pl

Serdecznie zapraszamy do kontaktu studentów z niepełnosprawnościami i wykładowców zainteresowanych proponowanym wsparciem.

Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach tel. 41 349 78 78.

02.04.2020 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w ramach działań projektu „Uniwersytet otwarty na potrzeby osób z niepełnosprawnościami” od dnia 03 kwietnia 2020r uruchamiamy dyżury telefoniczne z zakresu wsparcia psychologicznego dla studentów i pracowników naszej Uczelni.

W każdy piątek w godzinach od 9.00 do 13.00 dyżur będzie pełnić pani Joanna Woźniak pod numerem telefonu: 530-235-533.

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego