Zgłoszenia studentów do udziału w projekcie Ścieżka zdrowia do kariery na staż zagraniczny.

Uwaga Studenci III roku, pierwszego stopnia: Fizjoterapia, Położnictwo, Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne

Informujemy, iż od dnia 28.03.2017 r do dnia 03.04.2017 r. przyjmowane będą zgłoszenia studentów w/w kierunków: do udziału w projekcie Ścieżka zdrowia do kariery na staż zagraniczny.

Wypełnione i podpisane dokumenty zgłoszeniowe należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 03.04.2017 r. do Instytutu Pielęgniarstwa i Położnictwa mgr Paulina Zięba pok nr 9 tel. 41 349 69 03. Dodatkowych informacji udziela opiekun stażu zagranicznego mgr Elżbieta Zawierucha 537416805, e-mail: mzawer@interia.pl