Nazwa zakładki: Zajęcia dodatkowe z zakresu nauk przyrodniczych i ścisłych dla młodzieży (w ramach trwałości projektu)

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach informuje, że w roku akademickim 2019/2020 posiada w swej ofercie bezpłatne zajęcia dla uczniów pierwszych klas liceum/technikum z terenu miasta Kielce. Zajęcia mają na celu rozbudzenie w młodzieży ciekawości, kreatywności i chęci pogłębiania wiedzy. Kształcenie prowadzone będzie na Uniwersytecie przez doświadczoną kadrę naukową, która zaangażuje młodzież szkolną w działania naukowe poprzez moduły niekonwencjonalnych zajęć z zakresu nauk ścisłych (biologia, chemia, matematyka, fizyka, geografia).

Rekrutacja na zajęcia rozpocznie się 04.11.2019 r. i potrwa do 15.11.2019 r. Zgłoszenie chęci uczestnictwa w zajęciach odbywać się będzie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go na adres: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, ul. Żeromskiego 5, 25-369 Kielce, pokój 302. Na udział dziecka w zajęciach wyrazić zgodę muszą opiekunowie prawni młodzieży zgłaszającej się do udziału w zajęciach. Ilość miejsc ograniczona. W przypadku większej liczby chętnych liczyć będzie się kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji na temat zajęć oraz rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu
041 349-64-81.

Dokumenty do pobrania:

·  Formularz zgłoszeniowy (pobierz)

Flaga i godło Polski

Projekty ze środków budżetu państwa
lub Państwowego Funduszu Celowego