Jesteś tutaj: Strona główna » Władze Wydziału

Władze Wydziału

Dziekan wydziału

dr hab. Janusz Detka prof. UJK
adres email: lp.ud1516787724e.kju1516787724@hwna1516787724keizd1516787724

Poniedziałek
Czwartek
9.00 – 11.00
10.00 – 12.00

Prodziekani

Prodziekan ds. naukowych

dr hab. Lidia Michalska – Bracha prof. UJK
adres email: lp.ud1516787724e.kju1516787724@hwku1516787724andor1516787724p1516787724

Środa
Czwartek
10.00 – 12.00
10.00 – 12.00

Prodziekan ds. dydaktycznych i studenckich

dr Olga Dąbrowska-Cendrowska
adres email: lp.ud1516787724e.kju1516787724@aksw1516787724ordne1516787724c1516787724

Czwartek
Piątek
9.00 – 11.00
10.00 – 12.00

Prodziekan ds. ogólnych i współpracy z zagranicą

dr hab. Marzena Marczewska prof. UJK
adres email: lp.ud1516787724e.kju1516787724@aksw1516787724ezcra1516787724m.ane1516787724zram1516787724

Poniedziałek
Czwartek
11.30 – 13.00
10.00 – 12.00

 

Kadencje dziekanów od 1969r.

1. prof. dr hab. Michał Jaworski 10.1969 r. – 31.10.1974 r.
2. prof. dr hab. Zdzisław Jerzy Adamczyk 11.1974 r. – 31.08.1975 r.
09.1975 r. – 31.08.1978 r.
3. prof. dr hab. Jan Pacławski 09.1978 r. – 18.02.1982 r.
4. prof. dr hab. Zdzisław Jerzy Adamczyk 03.1982 r. – 31.08.1984 r.
5. prof. dr hab. Czesław Szczepańczyk 09.1984 r. – 31.08.1987 r.
09.1987 r. – 30.11.1990 r.
6. prof. dr hab. Józef Rurawski 12.1990 r. – 31.08.1993 r.
09.1993 r. – 31.08.1996 r.
7. prof. dr hab. Mieczysław B. Markowski 09.1996 r. – 31.08.1999 r.
09.1999 r. – 31.08.2002 r.
8. prof. dr hab. Regina Renz 09.2002 r. – 31.08.2005 r.
9. prof. dr hab. Wiesław Caban 09.2005 r. – 31.08.2008 r.
10. dr hab. prof UJK Jadwiga Muszyńska 09.2008 r. – 31.08.2012 r.