Piłkarski debiut w II lidze

W piątek, 2 października szczypiorniści AZS UJK Kielce zadebiutowali przed własną publicznością w pojedynku w II lidze. Podopieczni Tomasza Błaszkiewicza w wypełnionej po brzegi hali Centrum Rehabilitacji i Sportu zmierzyli się z Vive II Kielce.

Mecz był świętem kieleckiej piłki ręcznej. Po pierwszych trzydziestu minutach „czarno-biało-czerwoni” przegrywali 10:14. Na początku drugiej połowy akademicy próbowali odrabiać straty, ale młodzi zawodnicy Vive II nie pozwolili na to. Ostatecznie goście wygrali 30:23. W następnym pojedynku w II lidze podopieczni Tomasza Błaszkiewicza zagrają na wyjeździe z SPR Wisłą Sandomierz.

AZS UJK Kielce – Vive II Kielce 23:30 (10:14) AZS UJK Kielce: Barański, Duda, Czerwińki - Dobrowolski 2, Grzesik, Papaj 3, Chrząszcz 3, Curyło, Boszczyk 2, Kutwin 2, Rybak, Bysiak, Bar 3, Kumański 2, Hady 6, Dylewicz. Vive II Kielce: Pytlos, Markowski - Falasa 2, Bulski 1,Fąfara, Bekier 2, Czechowski 6, Grabowski 2, Bernacki 1, Siedlarz 5, Markowski, Bis 2, Ciołak 2, Łukaszewicz, Banaś 3, Telka 3, Lasocki 1.

Źródło: AZS UJK Fot. Tomasz Fąfara/ Patryk Ptak Photography