Rozmiar: 60361 bajtów
UWAGA!!
Najbliższy dyżur
komisij lekarskiej
:
13 października 2015
wtorek 14.00-15.00

pokój 2.12

rok akademicki 2015/2016

zapisy: osobiście lub telefonicznie 41 349 6820


Masz pytanie do prowadzącego zajęcia WF napisz


Wybierz WF
przez Wirtualną Uczelnię


Od roku akademickiego 2013/2014 studenci sami wybierają grupę WF, a tym samym formę i termin zajęć, na które  chcą uczęszczać

/1/  /2/  /3/  /4/ /5/  /6/  /7/
 Dyżury pracowników SWFiS.


Dyżury pracowników Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
w roku akademickim 2015/2016 w okresie 1 lutego - 21 lutego 201


więcejLogowanie II semestr !!!


Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJK (SWF)
informuje, że w roku akademickim 2015/2016 obowiązuje zasada dokonywania wyboru grupy WF
przez Wirtualną Uczelnię (WU) w blokach WF ustalonych dla wydziałów w podanych terminach logowania:
więcejUJK mistrzem Ukrainy w pływaniu !!!
 

W Charkowie 20-21.12.2015 r odbywały się zawody pływackie w dość nietypowej konkurencji ponieważ zawodnicy pływali w płetwach i z rurkami pływackimi.
więcej
Morsy UJK

Sekcja pływacka UJK w Kielcach przygotowująca się do kolejnych startów w tym do Akademickich Mistrzostw Polski jak co roku uzupełnia swój trening, nieco ekstremalnie ponieważ w wodach podlodowych. Zawodnicy schłodzili swoje ciała, lecz dusze mocno ogrzali.

więcejObozy narciarskie UJK !!!

Studium WFiS zaprasza na obozy narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej.więcejAkademicka Wigilia


Badania rozpoczęte !!!

Od 26.11.1015 Zespół pod kierownictwem dr Roberta Dutkiewicza  prowadził badania i testy na  zawodnikach  III - ligowej  Korony Kielce, która jest zapleczem I drużyny Ekstraklasy w piłce nożnej.

więcejAkademickie derby Kielc !!!


2 grudnia po raz pierwszy w historii, odbyły się akademickie derby Kielc w II lidze piłkarzy ręcznych. W tym historycznym wydarzeniu wzięły udział drużyny Politechniki Świętokrzyskiej i Uniwersytet Jana Kochanowskiego - beniaminek tegorocznych rozgrywek. Mecz zgromadził mnóstwo kibiców i sympatyków zarówno jednej jak i drugiej Uczelni. Lepsi okazali się zawodnicy Politechniki, ale szczypiorniści UJK zapowiadają rewanż !!!Zwycięska inauguracja !!!

W pierwszym spotkaniu obecnego sezonu podejmowaliśmy Trans City Castorame Kielce, drugi zespół poprzednich rozgrywek.
Mecz rozpoczął się od zaciętej gry punkt za punkt. W środkowej części seta udało nam się odskoczyć na kilka oczek, jednak

więcej
foto relacjaOdwołane zajęcia

Zajęcia nordic walking  w najbliższą sobotę tj. 14.11.2015 nie odbędą 
się. Będą realizowane 05.12.2015.


Podział punktów w pierwszym meczu siatkarek AZS UJK w III Lidze

Po nierównym spotkaniu siatkarki AZSu UJK Kielce przegrały swój pierwszy mecz III Ligi Kobiet ŚZPS w sezonie 2015/2016. Po pięciosetowym spotkaniu lepsza okazała się drużyna gości, która zapisała na swoim koncie 2 punkty.

więcej5 miejsce po 5 seriach gier !!!


Sezon 2015/2016 to zupełnie nowa karta w historii sekcji piłki ręcznej KU AZS UJK Kielce , ponieważ od tego roku drużyna „Studentów” występuje w II lidze grupie IV , w roli beniaminka .
Od początku sezonu zespół „czarno-biało-czerwonych” radzi sobie w niej lepiej niż dobrze , gdyż zajmuję . . . . ..
więcejRozkład zajęć wf
!!!

Sprawdź swój rozkład zajęć z wychowania fizycznegowięcejTrwa Kielecki Festiwal Nauki !!!

Środa będzie dniem sportowym. Trenerów, instruktorów i nauczycieli wychowania fizycznego zapraszamy na połączoną z warsztatami prelekcję przygotowaną przez specjalistów z firmy Technomex z Gliwic „Ocena i trening cech motorycznych zawodników z wykorzystaniem technologii XXI wieku”. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 8 w Centrum Rehabilitacji i Sportu i potrwają dwie godziny.
Po ich zakończeniu odbędzie się maraton fitness i testy sprawności fizycznej,
a w samo południe po raz pierwszy w historii Uniwersytetu rok akademicki zainaugurują studenci nowego kierunku wychowanie fizyczne.
więcejDzień otwarty UJK w CRiS


W ramach dni otwartych UJK w nowej hali sportowej odbył się turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn. Udział wzięły cztery  zespoły kobiece i trzy  męskie reprezentujące kieleckie szkoły

więcejTo był mecz na miarę derbów miasta Kielce!

W piątek w nowej hali sportowej, drużyna AZS-u UJK Kielce - beniaminek drugiej ligi, zmierzyła się z Vive Tauron II Kielce. Lepsi byli goście, którzy wygrali 30:23, ale "Akademicy" robili co mogli, by uzyskać dobry wynik. Krótko mówiąc: było ciekawie !!!
więcejStudia podyplomowe - nowy nabór !!! !!!


Studium Wychowania Fizycznego I Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego W Kielcach Prowadzi Nabór Na Studia Podyplomowe W Zakresie Wychowania Fizycznego Dla Magistrów I Osób Posiadających Tytuł Licencjata Różnych Specjalności

więcejRagulamin zajęć wf , siłowni, hali sportowej . . .


Informacje dla studentów Uniwersytetu odnośnie regulaminu zajęć wychowania fizycznego i obiektów sportowych

więcejMecz o Mistrzostwo drugiej ligi piłki ręcznej a jednocześnie pojedynek derbowy Kielc pomiędzy AZS UJK a drugą drużyną Vive Tauron.


Będzie to historyczny, pierwszy mecz AZS UJK Kielce w drugiej lidze we własnej hali, oddanej do użytku w kwietniu tego roku.
Akademicy, beniaminek rozgrywek w pierwszej kolejce wygrał w Biłgoraju 29:23. Wstęp na mecz jest wolny (pojemność hali: 300). Obiekt znajduje się na terenie kampusu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach przy ulicy Świętokrzyskiej 21, 
więcejInformacja dla studentów studiów stacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia
nt. logowania się na przedmioty WF
w roku akademickim 2015/2016


Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJK (SWFiS) informuje, że w roku akademickim 2015/2016 obowiązuje zasada dokonywania wyboru grupy WF przez Wirtualną Uczelnię (WU).

więcejInformacje dotyczące egzaminu sprawnościowego kandydatów na kierunek wychowanie fizyczne


W dniu 16 września 2015 r. o godz. 9:00* rozpocznie się egzamin sprawnościowy na kierunek wychowanie fizyczne.
Kandydaci zobowiązani są do posiadania . . . 

więcejDodatkowe dyżury pracownikówSprawdz kiedy możesz "złapać" swojego prowadzącegowięcejKonkurs na stanowisko wykładowcy

Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ogłasza konkurs na stanowisko wykładowcy oraz stanowisko instruktora w Studium Wychowania Fizycznego i SportuKONTAKT


ul. Świętokrzyska 21h
25-406 Kielce

tel. 41 349 6815 , 349 6820
fax 41 349 6819
e-mail: swf@ujk.edu.pl

Mapa dojazdu:

Wyświetl  mapę
Udział w AMP