Ewa Kraska

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

"Najpierw postaraj się być wartościowym człowiekiem. Sukces nadejdzie sam" - Albert Einstein "Standardowa edukacja zapewni Ci przeżycie. Samokształcenie - fortunę" - Jim Rohn "Biedni i klasa średnia pracują na pieniądze. U bogatych, to pieniądze pracują na swoich właścicieli" - Robert Kiyosaki "Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego" - Edward John Phelps "Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych" - Christian D. Larson "Twoje życie staje się lepsze tylko kiedy Ty stajesz się lepszym" - Brian Tracy "Doświadczenie jest czymś, co dostajesz, kiedy nie dostajesz tego, czego chcesz" - Autor nieznany "Najpewniejszym sposobem na uniknięcie porażki jest determinacja, by osiągnąć sukces" - Richard B. Sheridan "Zawsze sie znajdzie odpowiednia filozofia do braku odwagi" - Albert Camus "Wykorzystaj czas na doskonalenie się poprzez czytanie dzieł innych ludzi, aby łatwo osiągnąć to, na co oni ciężko pracowali" - Sokrates "Człowiek znika ze świata pracy, jak koń z rolnictwa" - Wassily Leontief "Nie płacą Ci za godzinę. Płacą za WARTOŚĆ jaką dodajesz do tej godziny" - Jim Rohn "Swoją pracę traktuję tak poważnie jak zawał" - Quentin Tarantino "Jeśli to, co robisz nie zbliża Cię do Twoich celów, oznacza to, że Cię od nich oddala" - Brian Tracy "Sekretem sukcesu w życiu jest bycie gotowym na wykorzystanie okazji, gdy ta się pojawia" - Benjamin Disraeli "Bardziej niż cokolwiek innego - przygotowywanie się jest sekretem do sukcesu" - Henry Ford "Myślenie to najcięższa praca z możliwych i pewnie dlatego tak niewielu ją podejmuje" - Henry Ford

Warsztaty Szybkiego Czytania!

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 16 Marzec 2011

Studenckie Koło Naukowe KONCEPT zaprasza na Warsztaty Szybkiego Czytania!
*Zwiększenie tempa czytania z jednoczesnym zwiększeniem procentu
zrozumienia czytanego tekstu.
*Skrócenie czasu nauki.
*Naukę koncentracji.
*Poznanie technik sprawnego i efektywnego uczenia się, w tym
rewelacyjne metody nielinearnego notowania – “mapy myśli”.
*Rozwijanie wyobraźni.
*Naukę sztuki relaksu i pozbywania się stresu.
*Rozwijanie zakresu pamięci.
*Poprzez trening MTA zwiększysz poziom swojego intelektu.
*Czytanie i nauka staną się dla Ciebie przyjemnością!


plakat

VII Warsztaty Przedsiębiorczości

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 10 Grudzień 2009

Studenckie Koło Naukowe Koncept zaprasza wszystkich którzy wiążą swoją przyszłość z prowadzeniem działalności gospodarczej na bezpłatne szkolenia w ramach VII Warsztatów Przedsiębiorczości. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a dodatkowo dla uczestników szkoleń prowadzonych przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości oraz Kielecki Park Technologiczny przewidziano konkurs z cennymi nagrodami. Wszyscy uczestnicy szkoleń otrzymają certyfikaty, a najaktywniejsi z nich gadżety ufundowane przez sponsorów.

Termin 16-17 grudnia 2009
Odsyłam do strony sknkoncept.pl

Cashflow

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 10 Grudzień 2009

Gra planszowa wymyślona przez Roberta Kiyosaki, której celem jest nauczenie graczy koncepcji inwestowania i zarabiania pieniędzy.

Studenckie Koło Naukowe Koncept

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 4 Grudzień 2009

Wydział Zarządzania i Administracji

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 4 Grudzień 2009

Krótko o Kielcach

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 4 Grudzień 2009

Polecam serwis internetowy www.wici.info

UJK

Autor: Admin Ostatnia aktualizacja: 3 Grudzień 2009
Kliknij, aby pomóc