INSTRUKCJA PROCEDOWANIA ZAWARCIA UMOWY Z PARTNEREM ZAGRANICZNYM

OSOBĄ UPRAWNIONĄ DO PODPISANIA UMOWY O WSPÓŁPRACY ZE STRONY UJK JEST REKTOR.

W UJK obowiązuje procedura zawierania umów o współpracy międzynarodowej:

1. Wniosek o zawarcie umowy (podpisany przez właściwego dziekana) należy złożyć w Dziale Nauki i Współpracy z Zagranicą (pok. 61).
  2. Wniosek rozpatruje Prorektor ds. Nauki i Współpracy z Zagranicą.
  3. Po akceptacji wniosku przez Prorektora, o czym w/w Dział informuje jego autora/autorkę, w tym samym Dziale należy złożyć projekt umowy (najlepiej drogą elektroniczną), który przekazywany jest do konsultacji z radcami prawnymi.
  4. Po akceptacji projektu umowy przez radcę prawnego, wniosek przekazywany jest przez Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą do podpisu Rektora.

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą udziela wsparcia na każdym etapie procedowania umowy.

Dokumenty do pobrania:

• UMOWA O WSPÓŁPRACY PL (wzór) pobierz