Zaproszenie na V Ogólnopolską Konferencję Studencko-Doktoranckiej ,,Ekonomia i zarządzanie we współczesnym świecie”

Już po raz piąty Studenckie Koło Naukowe Lider zaprasza do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej ,,Ekonomia i zarządzanie we współczesnym świecie”. Konferencja każdego roku cieszy się zainteresowaniem młodych naukowców. Umożliwia integrację środowiska studenckiego, a także zaprezentowanie prowadzonych badań przed społecznością naukowców z terenu całego kraju.  Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie Państwo w zakładce Konferencja. Serdecznie zapraszamy!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Plakat konferencja

Ogólnopolski Konkurs ,,Akademicki Mistrz Przedsiębiorczości” rozstrzygnięty!

Informujemy, że zakończyła się II edycja Ogólnopolskiego Konkursu ,,Akademicki Mistrz Przedsiębiorczości”, który rozpoczął się 12 grudnia 2016 r. testem online. W dniu dzisiejszym (27 stycznia 2017 r.) w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach odbył się drugi etap konkursu. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązanie testu, który składał się z 50 pytań. Miło jest nam poinformować, że zwycięzcą konkursu jest Pan Cezary Strojny. Serdecznie gratulujemy! Wszystkim uczestnikom zarówno pierwszego jak i drugiego etapu konkursu dziękujemy.

1

Spotkanie wigilijne 2016

Galeria

W tej galerii znajduje się 16 zdjęć.

SKN LIDER to nie tylko działalność naukowa, lecz także budowanie wspólnoty i więzi pomiędzy członkami a gronem akademickim. W okresie zbliżających się świąt, dobrą okazją do spotkania się, wymiany zdań i podziękowania za każde wsparcie i zaangażowanie jest wigilia. Stało … Czytaj dalej

Wyniki pierwszego etapu II edycji Ogólnopolskiego Konkursu ,,Akademicki Mistrz Przedsiębiorczości”

Poniżej prezentujemy listę osób zakwalifikowanych do drugiego finałowego etapu
II edycji Ogólnopolskiego Konkursu ,,Akademicki Mistrz Przedsiębiorczości”.
W konkursie wzięli udział studenci z sześciu ośrodków akademickich w Polsce. W tym roku po raz pierwszy odnotowaliśmy dwa stu procentowe wyniki z testu. Każdy z uczestników miał możliwość zapoznania się ze swoim wynikiem po ukończeniu testu, dlatego publikujemy tylko listę zwycięzców pierwszego etapu konkursu. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy w styczniu na drugi finałowy etap, który odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji
i Zarządzania UJK.

Wykaz osób zakwalifikowanych

Wyniki I etapu konkursu

,,Akademia Młodego Konsultanta EPRD” – warsztaty z przedstawicielem działu międzynarodowego

EPRD Biuro Polityki Gospodarczej i Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. oraz Studenckie Koło Naukowe LIDER zapraszają na cykl spotkań warsztatowych w ramach projektu:

,,Akademia Młodego Konsultanta EPRD” – warsztaty z przedstawicielem działu międzynarodowego

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia 2016 r. o godzinie 14.00 w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
ul. Świętokrzyska 21 Sala Konferencyjna 2/26.

Ilość miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia poprzez formularz:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVAZYYUugR6HR0iHP2K4IhBie8dXCOLl8X6jE2B9PpaPGDYw/viewform?c=0&w=1

1

II edycja ogólnopolskiego konkursu ,,Akademicki Mistrz Przedsiębiorczości”

Studenckie Koło Naukowe Lider zaprasza do udziału w II edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Akademicki Mistrz Przedsiębiorczości”. W tym roku konkurs odbędzie się w zmienionej formie. Uczestnicy wezmą udział w dwóch etapach. Pierwszy etap odbędzie się w formie testu online. Do drugiego finałowego etapu przejdzie 20 osób z najlepszym wynikiem. Etap finałowy odbędzie się na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania UJK podczas którego uczestnicy będą mieli za zadanie rozwiązać pisemny test i zadania o zróżnicowanym stopniu trudności. Zapisy trwają do 4 grudnia 2016 r. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

careerexpo

Zbiórka charytatywna – ZOSTAŃ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Zapraszamy do udziału w kolejnej akcji charytatywnej organizowanej przez SKN Lider.

W dniach od 21 listopada do 5 grudnia 2016 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania UJK odbędzie się zbiórka rzeczy dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej nr. 1 im. A. Kamińskiego w Kielcach ,,Kamyk”. Mile widziane będą wszelkie artykuły szkolne, słodycze, czy zabawki.

Pamiętajmy, że każda forma pomocy jest bardzo ważna, można ją przełożyć na wartość życia i zdrowia. Nawet najmniejsza pomoc może przywrócić ludziom radość, zwiększyć szansę na szczęśliwszą przyszłość lub sprawić, że na ich twarzach pojawi się uśmiech.

0001

Rekrutacja do SKN Lider

Rozpoczynamy rekrutację do Studenckiego Koła Naukowego Lider!!!
Jesteś osobą kreatywną oraz chcesz zrobić coś dla siebie i innych?
Stawiasz sobie za cel zdobywanie nowych doświadczeń oraz rozwijanie się w nauce i biznesie?  Pragniesz spędzać czas efektywnie, dobrze się przy tym bawiąc i poznając ciekawych ludzi? A może interesuje Cię organizowanie warsztatów, szkoleń czy też akcji charytatywnych? Nie zwlekaj! Aplikuj już teraz!!! Wypełnij formularz

Monografia – nabór artykułów rozpoczęty

Studenckie Koło Naukowe Lider rozpoczyna nabór tekstów do monografii poświęconej zagadnieniom z ekonomii, zarządzania, finansów, marketingu, rozwoju regionalnego oraz polityki społeczno-gospodarczej.

Swoje teksty mogą nadsyłać studenci i doktoranci specjalizujący się w wymienionych dziedzinach nauki. Autorzy przesyłają tekst wraz z recenzją opiekuna naukowego z tytułem lub stopniem naukowym co najmniej doktora. W przypadku braku opiekuna naukowego recenzji dokonuje recenzent wyznaczony przez redaktora monografii. Monografia zostanie wydana w formie drukowanej.

Prosimy o wypełnienie i przesłanie elektronicznego zgłoszenia dostępnego TUTAJ w nieprzekraczalnym terminie 15.10.2016 r. Natomiast opracowania wraz z recenzjami i oświadczeniami autorów należy przesłać do 31.10 2016 r. na adres: sknkonf@ujk.edu.pl

Opłata za publikację jednego artykułu:
Studenci 160 zł
Studenci (współautorstwo*) 260 zł
Doktoranci 230 zł
Doktoranci (współautorstwo*) 330 zł
* przy współautorstwie, Autorzy otrzymują dwa egzemplarze monografii

Wszystkie niezbędne pliki znajdziecie Państwo w zakładce monografia.

Kontakt: sknkonf@ujk.edu.pl

111111111