Odpłatność za miejsce w domu studenta w roku akademickim 2017/2018

Wysokość opłat dla studentów i doktorantów  Uniwersytetu  Jana Kochanowskiego w Kielcach, za miejsce w domu studenta,  od miesiąca października 2017 r. wynosi:

DS. ODYSEJA, DS. ŁĄCZNIK , DS. MELODIA, DS. FAMA D.S. ASYSTENT:

·        w pokoju 1-osobowym 450 zł

·        w pokoju 2-osobowym zamieszkałym przez 1 osoby (za zgodą Rektora) 550 zł

·        w pokoju 2-osobowym 370 zł

·        w pokoju 3-osobowym 330 zł

Studenci obcych uczelni płacą w/w stawkę + VAT
Dzieci studenta do 3 lat bezpłatnie powyżej 3 lat 50% ceny.
Kaucja  za miejsce w domu studenta w roku akademickim 2017/2018 wynosi 300zł.

Utrzymuje się możliwość kwaterowania (nie dłużej niż 2 noce) osób z rodziny studenta stacjonarnego, pod warunkiem, zgody wszystkich mieszkańców pokoju i Kierownika domu studenta:

·        odpłatność dla studentów UJK 10 zł za dobę

·        odpłatność dla pozostałych osób 11 zł za dobę

Odpłatność dla osób nie będących studentami za miesiąc wynosi:

·        wynajem krótkoterminowy 550 zł +VAT

·        wynajem długoterminowy 550 zł

Jednorazowe sprzątanie pokoju 50 zł od każdego mieszkańca.

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY:

- odpłatność dla studentów UJK                                       25 zł  netto za dobę

- odpłatność dla studentów obcych uczelni                       25 zł +VAT za dobę

- odpłatność dla osób nie będących studentami                35 zł + VAT za dobę