Wirtualne spotkania z pisarką

W poniedziałek, 26 października z młodymi czytelnikami, w formule online, spotka się Renata Piątkowska, znana autorka książek dla dzieci. Zapraszamy na transmisję.

Biblioteka Uniwersytecka zaprasza na dwa spotkania autorskie online z Renatą Piątkowską - znaną autorką książek dla dzieci. Transmisja odbędzie się w poniedziałek, 26 października.

Pierwsze spotkanie
10:00 -11:00 dzieci młodsze kl. 1-4
"Gdyby jajko mogło mówić, czyli o przysłowiach, przesądach , zwyczajach z autorką książek dla dzieci i młodzieży Renatą Piątkowską"
Tematyka spotkania przeznaczona dla dzieci klas 1-4.

Drugie spotkanie
11:30 -13:00
"Wszystkie moje mamy, czyli śladami Ireny Sendlerowej z autorką książek dla dzieci i młodzieży Renatą Piątkowską"
Tematyka spotkania przeznaczona dla młodzieży klas 6-8.

Transmisję będzie można odbejrzeć na profilu Bibliotek Uniwersyteckiej w Kielcach na Facebooku (https://www.facebook.com/biblioteka.uniwersytecka.kielce/)
Udział w spotkaniu online nie wymaga rejestracji.
Plakat ilustrujący wydarzenie. Do pobrania: TUTAJ