KOMUNIKAT UNIWERSYTECKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ

z dnia 2 czerwca 2020 r. w sprawie przebiegu czynności wyborczych  w wyborach Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kadencję 2020-2024

W głosowaniu w dniu 2 czerwca 2020 r. poszczególni kandydaci uzyskali następującą liczbę głosów:

Arabski Michał  - 31 głosów

Gawdzik Barbara – 30 głosów

Głuszek Stanisław – 39 głosów

Druga tura głosowania odbędzie się w dniu 4 czerwca 2020 r.

W głosowaniu w dniu 4 czerwca 2020 r. udział wezmą:

Arabski Michał

Głuszek Stanisław

Głosowanie w dniu 4 czerwca 2020 r. odbędzie się w tym samym miejscu i według tych samych zasad, jakie obowiązywały  w dniu 2 czerwca 2020 r. w szczególności w zakresie zasad zachowania bezpieczeństwa, przy czym elektorzy nie muszą składać ponownie oświadczeń dotyczących stanu zdrowia, chyba że w odniesieniu do elektora wystąpiły okoliczności, które uniemożliwiają udział w posiedzeniu.

Elektorzy powinni przybyć do budynku o godzinie wskazanej w e-mailu i wchodzić do budynku wskazanymi w e-mailu drzwiami. E-mail zostanie przesłany na indywidualny adres poczty elektora.

W załączeniu protokół z czynności wyborczych w wyborach na funkcję rektora z dnia 2 czerwca 2020 r.

Uniwersyteckiej Komisji Wyborczej

/-/ Roman Wołowiec