Wyjazdy dla studentów i pracowników UJK

Trwa rekrutacja do programu Erasmus+ i jego specjalnej wersji obejmującej m.in. uczelnie partnerskie w Albanii, Chinach, Japonii i Stanach Zjednoczonych. Dokumenty aplikacyjne będą przyjmowane do końca października.

ERASMUS+ KA107

Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów zaprasza studentów i pracowników do udziału w projekcie wymiany edukacyjnej z uczelniami partnerskimi w Albanii, Chinach, Gruzji, Japonii, Rosji, Stanach Zjednoczonych oraz na Ukrainie. W ramach akcji KA107 „Mobilność edukacyjna” w programie Erasmus+ proponujemy:

• krótkoterminowe wyjazdy pracowników o charakterze dydaktycznym i szkoleniowym
  • wyjazdy studentów w celu zrealizowania jednego semestru studiów w zagranicznej uczelni.

Szczegółowe informacje o programie, w tym zasady kwalifikacji do wyjazdów, znajdują się na stronie Erasmus+ KA107.

Wyjazdy studentów objęte akcją KA107 będą realizowane w semestrze letnim, natomiast wyjazdy pracowników w semestrze zimowym i letnim roku akademickiego 2019/2020.

DODATKOWY NABÓR DO ERASMUS+

Trwa dodatkowy nabór na studia i praktyki w programie Erasmus+.T o oferta dla wszystkich studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego, którzy chcą zdobywać wiedzę i doświadczenie w ramach wymiany międzynarodowej. Zagraniczne studia i praktyki ułatwiają start na rynku pracy, zwiększają szanse na awans i dynamiczny rozwój kariery zawodowej, pomagają kształtować cechy doceniane przez pracodawców, takie jak odpowiedzialność, niezależność, czy umiejętność rozwiązywania problemów. Mamy nadzieję, że program Erasmus+ w Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach zaowocuje większą mobilnością studentów naszej Uczelni.

KONTAKT

Szczegółowych informacji udziela Biuro Wymiany Studentów i Doktorantów (25-369 Kielce, Żeromskiego 5, pokój nr 15 erasmus@ujk.edu.pl)

erasmus.ujk.edu.pl

Rekrutacja do programu Erasmus+ KA107: