Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej w Kielcach

W czwartek, 17 maja na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym UJK odbędzie się dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej. Celem wydarzenia jest przybliżenie oferty i programów, które NAWA przygotowała dla naukowców i instytucji. Rejestracja uczestników trwa do 10 maja.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie „Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej w Kielcach” organizowane przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. NAWA to nowo powstała instytucja powołana przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, której misją jest wspieranie wymiany akademickiej oraz współpracy międzynarodowej.

Spotkanie odbędzie się 17 maja 2018 r. na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach, na Wydziale Matematyczno-Przyrodniczym. Serdecznie zapraszamy władze uczelni, pracowników naukowo-dydaktycznych, uczestników studiów doktoranckich, a także wszystkich zainteresowanych mobilnością akademicką i współpracą międzynarodową.

Poniżej znajdują się program oraz formularz rejestracyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracja trwa do 10 maja 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

1. Program

2. Formularz rejestracyjny