Mój cel – moja przyszłość

W czwartek, 16 listopada z okazji X edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości doradcy z Akademickiego Biura Karier UJK przeprowadzą w Instytucie Chemii warsztaty dla studentów.

W ramach X edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości specjaliści ds. rynku pracy Akademickiego Biura Karier zapraszają na warsztat, podczas którego w trzech krokach odkryją przed Tobą tajniki skutecznego stawiania celów i satysfakcjonującego ich realizowania.

Program warsztatów:

• jak prawidłowo stawiać cele zawodowe  z wykorzystaniem siatki celów i metody SMART,
  • jak znaleźć pomysł na własny start w oparciu o ćwiczenia mnemotechniki,
  • jak wyzwolić w sobie motywację do działania w oparciu o posiadane zasoby.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 16 listopada w Instytucie Chemii (Wydział Matematyczno-Przyrodniczy) w sali C318 w godzinach: 10.40 - 12.20.

Zapisy będą przyjmowane osobiście: w siedzibie ABK ul. Świętokrzyska 21, telefonicznie: 509 711 480 oraz mailowo: abk@ujk.edu.pl

Prowadzący: specjaliści ds. rynku pracy Akademickiego Biura Karier - Dominika Darowska-Nowak - coach kariery, Katarzyna Stępniewska - doradca ds. przedsiębiorczości.