Spotkania z kobietami biznesu

Akademickie Biuro Karier z myślą o studentkach UJK organizuje cykl spotkań z kobietami biznesu ze świętokrzyskiego rynku pracy.

Obserwujesz dookoła siebie kobiety odnoszące sukcesy w różnych dziedzinach życia. One wiedzą dokąd zmierzają i zawsze wiedzą co mają robić. Zastanawiasz się, jak udaje im się zachować spokój, opanowanie, cieszyć się życiem, mimo, że pracują w pełnym wymiarze czasu. Jak te kobiety to robią?

Nie, nie mają magicznej różdżki, ale posiadają cechy, które pozwalają im osiągnąć sukces.

Słyszałaś powiedzenie: „Nie ma nic bez ryzyka”? Kobiety sukcesu trzymają się tej zasady. Aby robić postępy w każdym obszarze swojego życia, musisz być gotowa zaryzykować. Ale to nie wszystko – trzeba mieć również siłę, aby podnieść się po niepowodzeniu, a potem działać z jeszcze większą determinacją.

Jeśli chcesz tak jak one zyskać wiarę w siebie, mieć odwagę by zaryzykować - przyjdź na to spotkanie! Bez wiary w samą siebie nie będziesz zdolna do tego, aby odnieść prawdziwy sukces. Kobiety, które są pewne siebie wzbudzają zaufanie. Jeśli uwierzysz, że jesteś zdolna i samowystarczalna, masz dużą szansę, aby zostać kobietą sukcesu i zrobić wszystko co było niezbędne do tego, aby osiągnąć swój cel.

Jeśli wydobędziesz takie cechy z siebie, dołączysz do grona tych kobiet!

Do cyklu spotkań zaprosiliśmy przedsiębiorcze kobiety z naszego regionu.

Poniżej przedstawiamy program oraz kilka słów o naszych gościach.

23 października, godz. 11:00 – 12:30

Czy biznes ma płeć? Jak tworzyć swoją markę osobistą?

sala 2/26,  Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK

Karolina Latus - absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ukończyła specjalizację Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 7 lat pracuje w branży HR. Jest właścicielką Agencji Zatrudnienia CRAFTS, headhunterem, HR business partnerem, coachem, asesorem oraz trenerem. Firmą zarządza od siedmiu lat i sukcesywnie rozszerza swój obszar działania. W 2015 roku była jedną z bohaterek książki “Sukces jest kobietą. Polka potrafi”, a rok później głosami internautów została główną bohaterką kolejnej edycji “Sukces jest kobietą. Królowe polskiego biznesu”. W Kielcach od dwóch lat organizuje pod szyldem swojej firmy konferencję HRową “HR NA DESER” dla osób, które interesują się trendami z rynku pracy. Specjalizuje się w budowaniu marki osobistej, pomaga kandydatom tworzyć ją w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów na rynku pracy.

16 listopada, godz. 13:30 – 15:00

Wystąpienia publiczne

sala 2/26,  Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK

Daria Malicka - Właścicielka Concilio Communications , autorka w serwisie Made in Świętokrzyskie. Specjalistka Public relations marki Targi Kielce oraz ponad dwudziestu submarek - wystaw i targów organizowanych przez Targi Kielce ( od planowania strategii do realizacji zadań ); media relations - stała współpraca z kilkuset dziennikarzami z Polski i zagranicy; copywriting: tworzenie treści na strony www.; tworzenie doniesień prasowych, artykułów, komunikatów i relacji do mediów branżowych i ogólnych ( prasa, radio, Internet, TV ) zarówno polskich jak i zagranicznych; prowadzenie Biura Prasowego; tworzenie scenariuszy i prowadzenie eventów, konferencji prasowych i uroczystości; pisanie schematów wystąpień publicznych członków zarządu firmy.

12 grudnia, godz. 11:00 – 12:30

Szefowa własnego wizerunku

sala 2/26,  Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu UJK

Ewa Filipecka-  Założycielka i właścicielka Akademii Makijażu, działającej nieprzerwalnie od 2004 roku. Dyplomowana Mistrzyni w zawodzie WIZAŻYSTA/ STYLISTA. Finalistka Światowych Mistrzostw Makijażu INTRNATIONALE MAKE UP MAISTERSCHAFT w Dusseldorf, Mistrzyni Polski w Makijażu Fotograficznym w 2005 r. Magister pedagogiki oraz certyfikowany trener rozwoju osobistego MS TEAM, absolwentka Studium Stylistów Wizażystów i Charakteryzatorów w Warszawie, absolwentka Europejskiej Akademii Estetyki Artystycznej w Warszawie, absolwentka Berlińskiej Szkoły Wizażystow Visagistenschule, certyfikat Image and Color Consultant amerykańskiej Beauty For All Seasons, wielokrotna finalistka Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu,  przez dziesięć lat opiekun artystyczny i przewodnicząca jury podczas Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu, członkini prestiżowego Klubu Kobiet- Biznes klub Malowany Szminką, wykładowca w Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody w Kielcach. Współpracuje jako wykładowca akademicki z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Wydziałem Kosmetologii w Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych w Kielcach.

*Liczba miejsc ograniczona!

Cykl spotkań obejmuje udział w trzech warsztatach z zaproszonymi Kobietami Biznesu. Wartością dodaną programu będzie możliwość uczestnictwa w warsztatach z zakresu wizażu
i kreowania wizerunku z Finalistką Światowych Mistrzostw Makijażu Ewą Filipecką.

Zapisy:

mailowo: abk@ujk.edu.pl,