Kawiarenki Biznesowe

Akademickie Biuro Karier UJK zaprasza do udziału w Kawiarenkach Biznesowych, które odbędą się w czwartek, 27 kwietnia w ramach Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej. Przy stolikach eksperckich zasiądą przedstawiciele lokalnych firm, którzy porozmawiają ze studentami o wymaganiach stawianych wobec kandydatów. Zapisy trwają.

Czy wiesz, czego oczekuje od Ciebie Twój przyszły pracodawca? Co zwiększa szanse „świeżo upieczonego” absolwenta? Posiadanie tych informacji jest kluczowe w podejmowaniu efektywnych decyzji i skutecznym przygotowaniu się do wejścia na rynek pracy. Stanowi cenną wskazówkę pozwalającą na przeanalizowanie posiadanych kwalifikacji i umiejętności. Umożliwia podjęcie decyzji w jakich szkoleniach uczestniczyć, jakie aktywności podejmować, jakich języków obcych się uczyć. Oczekiwania pracodawców poznasz już 27 kwietnia br. podczas kolejnej edycji „Kawiarenek Biznesowych”, które odbędą się podczas Kieleckich Dni Przedsiębiorczości Akademickiej.
O WYDARZENIU
„Kawiarenki Biznesowe” skierowane są do wszystkich studentów, którzy chcieliby poznać obecną sytuację na rynku pracy, "model" idealnego kandydata,  i wiele innych aspektów pracy z punktu widzenia pracodawcy.
W trakcie wydarzenia w przyjemnej, luźnej i pobudzonej dobrą kawą atmosferze, zaproszeni goście podpowiedzą, co wpływa na szanse przyszłych absolwentów na rynku pracy, w rozwój których kompetencji należy inwestować czas i zasoby, aby osiągnąć sukces zawodowy, jakie korzyści niesie dla młodych ludzi ścieżka zawodowa w średniej lub małej firmie, a jakie w założonej działalności gospodarczej, czy wizerunek kandydata ma wpływ na powodzenie w procesie selekcji, jakie są możliwości działań studentów w III sektorze.
W ramach wydarzenia uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję poznania lokalnych przedsiębiorców, nawiązania dialogu i zaprezentowanie im swojego potencjału, co w poprzedniej edycji zaowocowało propozycją rozmów rekrutacyjnych.

Firmy, których przedstawiciele zasiądą przy stolikach eksperckich w "Kawiarenkach Biznesowych":
Rovese S.A.
DS Smith Sp. z o.o.
ŚZPP Lewiatan
Kielecki Park Technologiczny
Podopharm
EkoEnergia

Fundacja "Możesz Więcej"
Telbridge Sp. z o.o.
Infosys Poland
TERMIN
27 kwietnia 2017 roku
od 10:00 do 14:00
MIEJSCE
Kielecki Park Technologiczny, ul. Olszewskiego 6
elektronicznie: abk@ujk.edu.pl
telefonicznie: 509 711 480; 41 349 78 91
osobiście: Akademickie Biuro Karier, ul. Świętokrzyska 21, pokój nr 2/31
budynek Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu
Zapisz się, przyjdź na spotkanie i zadaj nurtujące Cię pytania
Jeśli zaczniesz myśleć o swojej karierze zawodowej już na studiach, lepiej przygotujesz się do wymagań stawianych przez pracodawców, a wówczas rozpoczęcie życia zawodowego okaże się proste.

Akademickie  Biuro Karier UJK

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2017-04-24 12:47