Konkurs dotyczący jakości kształcenia

Zapraszamy do udziału w konkursie z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia. Czekamy na prace pisemne, plastyczne i multimedialne.

Drodzy studenci, doktoranci, słuchacze studiów podyplomowych,

w imieniu Uczelnianej Komisji ds. Jakości Kształcenia, organizatora konkursu z zakresu promowania Wewnętrznego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia, zapraszam Państwa do udziału w trzeciej jego edycji. Patronat  Honorowy nad  konkursem objął J.M Rektor - prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak. Prace konkursowe można składać do 31 marca 2017 roku. Dla laureatów przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Więcej szczegółów znajduje się w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu.

Na mocy zarządzenia Rektora UJK Nr 43/2017 termin składania prac został przedłużony do dnia 30 kwietnia 2017 r.

Zachęcam Państwa do aktywnego włączenia się w działania związane z jakością kształcenia w naszej Uczelni.

Ewa Błaszkiewicz, Biuro Jakości Kształcenia

Ostatnia aktualizacja: Grzegorz Baran, 2017-04-20 13:19