A Ty, jaką historię stworzysz? Dołącz do AIESEC!

Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Kielcach jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing czy zarządzanie zasobami ludzkimi?

Ruszyła rekrutacja do AIESEC Oddział Lokalny Kielce, który od 25 lat działa przy Politechnice Świętokrzyskiej zrzeszając 25 studentów z 2 uczelni naszego miasta. Realizowane przez Stowarzyszenie projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie. Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, studenci mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń. Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC Oddział Lokalny Kielce i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 29 stycznia wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie kie.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie. Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas zadania grupowego będziesz mieć okazję do skonfrontowania swoich pomysłów z pomysłami innych i wspólnie wypracujecie sposób ich realizacji. Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.

AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi
w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez możliwość tworzenia projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Oddział Lokalny AIESEC Kielce zaprasza do kontaktu drogą mailową: aiesec.kielce@aiesec.net oraz odwiedzania biura, które mieści się w akademiku Mimoza przy Politechnice Świętokrzyskiej przy ulicy al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 15 w pokoju nr 5. Prawie zawsze znajdziesz tam kogoś z nas, a dodatkowo 24.01.2017 organizujemy Dzień Otwarty, gdzie od godziny 10:00 do 16:00 będziemy czekać na osoby chcące dowiedzieć się czegoś więcej. Proces rekrutacji trwa od 09.01.2017 do 29.01.2017.

KONTAKT DLA MEDIÓW:

Adam Pawłowski