Zapraszamy na koncert

W czwartek o godzinie 18.00 w auli przy ulicy Żeromskiego odbędzie się koncert podsumowujący warsztaty muzyczne. Prowadził je prof. Tommy Lasko ze Szwecji, który zagra w duecie z Wojciechem Lipińskim, gitarzystą i adiunktem Instytutu Edukacji Muzycznej UJK.

Prof. Tommy Lakso ze Szwecji z Universytetu w Pitea/Lulea to gitarzysta jazzowy i pedagog specjalizujący się w metodyce nauczania improwizacji. Przez kilka dni pracował ze studentami oraz wykładowcami Instytutu Edukacji Muzycznej.W czwartek o godz. 18.00 w auli przy ul. Żeromskiego 5 odbędzie się koncert podsumowujący warsztaty. Jazzowy koncert rozpoczną studenci, a następnie Tommy Lakso zagra w duecie z Wojciechem Lipińskim - gitarzystą i adiunktem Instytutu Edukacji Muzycznej. Towarzyszyć im będzie także wokalnie Aleksandra Lipińska.