Spotkanie z konsulem USA

We wtorek, 6 grudnia w klubie "Energis" odbędzie się spotkanie z konsulem USA. Poświęcone będzie wyjazdom do Stanów Zjednoczonych w ramach programu Work&Travel.

Jesteś ciekaw jak można studiować w USA albo wyjechać na program  Work&Travel i spędzić wakacje za oceanem? CCUSA Poland zaprasza
serdecznie wszystkich studentów na spotkanie z konsulem USA, które odbędzie się 6 grudnia o godzinie 14.00 w klubie "Energis". Spotkanie jest otwarte, zaproszeni są studenci wszystkich uczelni w Kielcach.  Konsul opowie o możliwościach wyjazdów do USA dla studentów, omówi  rodzaje wiz, typy programów, wymagania stawiane przed kandydatami, a  także opowie o atrakcjach jakie czekają w Stanach Zjednoczonych. Na  końcu będzie można zadawać pytania I nawiązać dyskusję.

Co roku setki studentów wyjeżdża na programy typu Work and Travel,  aby przeżyć niezapomnianą przygodę i zdobyć cenne doświadczenie. Na spotkaniu przedstawicielka CCUSA i uczestniczka programu opowie, jak można samemu spełnić swój amerykański sen i dlaczego warto aktywnie spędzić wakacje w Stanach, jakie możliwości dają programy CCUSA – Work i Camp. Chętnie udzieli zainteresowanym wskazówek w jaki sposób podróżować, żeby był to niesamowity wyjazd na studencką kieszeń.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/362867004057382/

Więcej informacji:

Urszula Fijałkowska