Pierwszy Konkurs Literacki UJK

„Sesja egzaminacyjna” - to hasło przewodnie konkursu literackiego na najlepszy utwór prozatorski i poetycki. W zabawie mogą wziąć udział studenci i doktoranci UJK. Prace należy nadsyłać do 31 grudnia. Organizatorem konkursu jest Instytut Filologii Polskiej.

Teksty prozatorskie nie powinny przekraczać 15 tysięcy znaków (maksymalnie 8 stron maszynopisu). W kategorii "poezja" jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 wiersze.

Prace należy nadsyłać na adres: ifp@ujk.edu.pl.
Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 20 stycznia 2017.

Patronat honorowy nad konkursem objął rektor Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak, który dla zwycięzców przewidział cenne nagrody.

Ostatnia aktualizacja: Izabela Rzepecka, 2016-11-22 09:09