Jeans i nie tylko

Piękne modelki i ich kreacje wszędzie doskonale się komponują. Także na antresoli dworca kolejowego w Kielcach.

Tam właśnie odbył się pokaz mody studentek trzeciego roku kierunku wzornictwo na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego. – Kolejny raz jesteśmy na dworcu kolejowym. Chcemy pokazać, że moda przekracza granice, a czerwony dywan może być także ułożony na dworcowej antresoli – mówi Arkadiusz Sędek z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Projektantki zaprezentowały kobiece stroje, przeważnie uszyte z dżinsu. Swoją kolekcję przedstawiła Monika Pawelec, studentka naszej uczelni. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa fotografii "Nie tylko mody II" przygotowana przez Studenckie Koło Naukowe 210 STUDIO oraz studentów Instytutu Sztuk Pięknych UJK.