Konkurs na na stanowisko pracownika naukowo-technicznego w Zakładzie Botaniki na potrzeby Ogrodu Botanicznego w Kielcach

REKTOR UNIWERSYTETU JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH

OGŁASZA KONKURS NA ZATRUDNIENIE

na stanowisko

pracownika naukowo-technicznego w Zakładzie Botaniki

na potrzeby Ogrodu Botanicznego w Kielcach

Wymagania:

• wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku biologia (preferowana specjalność botaniczna) lub ogrodnictwo.
  • staż pracy nie krótszy niż 3 lata.
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • doświadczenie zawodowe udokumentowane m.in. odbytymi stażami zawodowymi w specjalistycznych ogrodniczych ośrodkach krajowych lub zagranicznych.
  • doświadczenie dydaktyczne.
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • systematyczność, dokładność , rzetelność.

Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty:

- życiorys (CV);

- list motywacyjny;

- kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie;

- kopie innych dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach;

- kserokopie świadectw pracy w przypadku wcześniejszego zatrudnienia.

Termin składania dokumentów do dnia 27 maja 2016 r., Kielce ul. Żeromskiego 5 (Rektorat UJK), pok. 25 (Dział Kadr), w/w dokumenty należy złożyć osobiście.

Zastrzegamy sobie prawo zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne tylko wybranych kandydatów.

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

Rozstrzygnięcie konkursu nie jest równoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ostateczną decyzję podejmie J.M. Rektor po zapoznaniu się ze stanowiskiem Komisji Konkursowej.

UJK może odstąpić od rozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyny.

REKTOR

prof. zw. dr hab. Jacek Semaniak